SON DAKİKA

Sitede Ara

Aysun Kayacı kimdir? Son görüntüsüyle şaşırtan Aysun Kayacı kaç yaşında, nereli?

Aysun Kayacı kimdir? Son görüntüsüyle şaşırtan Aysun Kayacı kaç yaşında, nereli?

Aysun Kayacı, son haliyle gündemde yerini aldı. Yeni görüntüsüyle görenleri şaşırtan Aysun Kayacı, uzun zamandır gözlerden uzakta yaşıyordu. Gelinlik provasındaki görüntüsüyle konuşulmaya başlanan Aysun Kayacı, internette merak edilmeye başladı. Peki Aysun Kayacı kimdir? Son görüntüsüyle şaşırtan Aysun Kayacı kaç yaşında, nereli?

Kimdir

14.02.2024, 12:09

Aysun Kayacı vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Uzun bir aradan sonra  Dubai'de gelinlik provası yaparken görüntülendi. Bu olay sonrasında internette Aysun Kayacı kimdir araması yapılmaya başladı. Peki Aysun Kayacı kimdir? Son görüntüsüyle şaşırtan Aysun Kayacı kaç yaşında, nereli?

Alexei Navalny öldü mü, suikaste mi uğradı? Alexei Navalny kimdir? Haberi Görüntüle

AYSUN KAYACI KİMDİR?

Aysun Kayacı, 20 Mayıs 1979 tarihinde İstanbul’da doğdu. Manken, oyuncu ve sunucu olan Aysun Kayacı, kariyerine 1990'lı yılların sonunda manken olarak adım attı. Belli bir zaman sonra Zehirli Çiçek ve Doktorlar gibi dizilerde ve reklam filmlerinde oynadı. Bunların dışında siyaset ile alakalı programlarda da sunucu ve konuşmacı olarak bulundu.

Aysun Kayacı, 1997 senesinde katıldığı Elite Model Look yarışmasında Sedef Avcı ve Deniz Barut sonrasında 3. oldu. Uzun süre mankenlik yapan Kayacı, 2000'li senelerinde oyunculuğa adım attı, İlk defa Zehirli Çiçek dizisinde rol alan Aysun Kayacı, 2004 senesinde 12. MGD Altın Objektif Ödülleri'nde "Yılın En İyi Mankeni" ödülünü kazandı. 2005 senesinde Çat Kapı, 2006 senesinde Doktorlar, 2007 senesinde Sessiz Gemiler adlı dizilerde rol oynadı. Kısık Ateşte 15 Dakika adlı sinema filminde de şarkıcı rolü yapan manken Aysun Kayacı, 2007-2008 senelerinde Pepsi'nin bir reklam filminde oynadı.

MUSTAFA ALBAYRAK NEDEN KAVGA ETTİ? Mustafa Albayrak kimdir, aslen nereli,... Haberi Görüntüle

YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ TARİH BÖLÜMÜ'NÜ BİTİRDİ

Aysun Kayacı, 2009 senesinde Yeditepe Üniversitesi Tarih Bölümü’nü tamamladı. Bir yandan dizi oyunculuğuna devam etse de çoğunlukla, NTV’de yayınlanan Haydi Gel Bizimle Ol adlı televizyon programında sunuculuk yaptı. Bunun dışında aynı senelerde Haldun Dormen ile berber özel bir kanalda şarkı yarışması sunuculuğu gerçekleştirdi.

Veysi Kurt kimdir? TCDD Genel Müdürü Veysi Kurt kim? Haberi Görüntüle

AYSUN KAYACI HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

2000    Zehirli Çiçek    
2005    Çat Kapı    
2006    Doktorlar    
2007    Sessiz Gemiler    
2008    Gece Gündüz    
2010    Cuma'ya Kalsa    
2011    Artı 18    Selin

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading