banner2

Rüyada yıldırım düşmesi ne demek? Rüyada ağaca yıldırım düşmesi ne anlama geliyor?

En sık yaşanan doğa olaylarından biri olan yıldırım rüyalarda da görülebiliyor. Rüyada yıldırım düşmesi ne demek? Rüyada ağaca yıldırım düşmesi ne anlama geliyor? Rüyada eve yıldırım düştüğünü görmek neye işaret eder?

Hayat 27.05.2023, 21:54
Abone ol
Rüyada yıldırım düşmesi ne demek? Rüyada ağaca yıldırım düşmesi ne anlama geliyor?

Rüyada yıldırım düşmesi iyiye yorulmaz. Genellikle hastalık olarak yorumlanabilir. Bir kişi rüyasında yıldırım düştüğünü görürse bu rüya kendisinin ya da yakınlarından birinin felaket yaşaması demektir. 

YILDIRIM SESİ DUYMAK

Yıldırım sesi duymak evli kimseler için eşlerinden şüphe duymalarına yorulur. Rüyayı gören kişi eğer bekar biriyse bu rüya da aile içinde bazı huzursuzlukların ortaya çıkmasına rivayet edilir. 

RÜYADA AĞACA YILDIRIM DÜŞMESİ NE DEMEK?

Rüyada ağaca yıldırım düşmesi rüya sahibinin geçmişte büyük bir günah işlediği anlamına gelir. Rüyasında ağaca yıldırım düştüğünü gören kişilerin başına kötü bir olay gelecek ve bundan dolayı günleri kötü geçecektir.

EVE YILDIRIM DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMEK

Eve yıldırım düştüğünü gören kişilerin evlerine zarar gelecek ve bu durum engellenemeyecektir. Rüyada eve yıldırım düşmesi evle ilgili bir felaket yaşanması ve olumsuz durumların ortaya çıkması anlamındadır.

RÜYADA YILDIRIM ÇARPMASI NE ANLAMA GELİYOR? 

Yıldırım çarpması gören kişiler hiç beklemedikleri birinden ihanet görecekler ve insanlarla arası açılacak demektir. Rüya sahibi güvendiği birinden kötülük görerek hayatının olumsuz etkilenmesine sebebiyet verebilir. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!