Yandex Metrica

Sitede Ara

İstanbul Havalimanı 'hat trick' yaptı! Üst üste 3 kez ödüle ulaşan ilk havalimanı oldu

İstanbul Havalimanı 'hat trick' yaptı! Üst üste 3 kez ödüle ulaşan ilk havalimanı oldu

İstanbul Havalimanı 3 kez üst üste 'en iyi havalimanı' ödülünü kazandı. Dünya havacılık sektörünün önde gelen yayınları arasında gösterilen "Air Transport Awards" ödüllerinde, 2021 ve 2022'nin ardından bu yıl da "Yılın Havalimanı" seçilen İstanbul Havalimanı üst üste üçüncü kez "en iyi havalimanı" ödülüne ulaşan ilk havalimanı oldu.

Ekonomi

23.01.2024, 20:36

Türkiye'nin gurur projelerinden biri olan İstanbul Havalimanı ödüllere doymuyor. Daha önce 2 defa dünya havacılık sektörünün önde gelen yayınları arasında gösterilen "Air Transport Awards" ödüllerinde birinci olan İGA, 2023 yılını da lider kapattı. 

Son dakika... AFAD duyurdu! Muğla açıklarında korkutan deprem Son dakika... AFAD duyurdu! Muğla açıklarında korkutan deprem Haberi Görüntüle

ÜST ÜSTE ÜÇ KEZ EN İYİ HAVALİMANI ÖDÜLÜNE ULAŞAN İLK HAVALİMANI OLDU

İGA İstanbul Havalimanı ise ödül tarihinde üst üste üçüncü kez "en iyi havalimanı" ödülüne ulaşan ilk havalimanı oldu.

Havacılık sektörünün 14 farklı kategorisini değerlendiren "Air Transport Awards" yarışmasını geçen yıllarda kazananlar arasında Singapur Changi, Dubai, Lizbon ve Doha havalimanları yer aldı.

Özel okul fiyatları dudak uçuklattı: Ek masraflarla birlikte bakın ne kadar tutuyor Özel okul fiyatları dudak uçuklattı: Ek masraflarla birlikte bakın ne... Haberi Görüntüle

HAVALİMANIMIZ OPERASYONEL OLARAK EN DİRENÇLİ HAVALİMANLARINDAN BİRİ OLDU

Tören için İstanbul'dan aktarmalı Montreal'a giden Air Transport News (ATN) Genel Direktörü ve Üst Yöneticisi (CEO) Dr. Kostas Iatrou, Samsunlu'ya ödülü İstanbul Havalimanı'nda takdim etti.

Samsunlu, burada yaptığı konuşmada, İGA İstanbul Havalimanı olarak havacılık sektöründe karşılaştıkları tüm zorluklara rağmen çok başarılı bir yıl geçirdiklerini söyledi.

Aynı ödülü üç kez üst üste almaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsunlu, şöyle devam etti:

Üç yıl üst üste Avrupa'nın en yoğun küresel aktarma merkezi olmaya devam ederken havalimanımız geçen yıl 64,5 milyon yolcuya hizmet vererek Avrupa'nın operasyonel olarak en dirençli havalimanlarından biri de oldu. Türkiye'de yaşanan yürek burkan deprem felaketi nedeniyle ödül törenine bizzat katılamadık ama Air Transport Awards tarafından 'Yılın Havalimanı' ödülünü almak, ülkemizin ve İGA İstanbul Havalimanı'nın deprem gibi büyük bir felaketin ardından da ne kadar dirençli olduğunu gösteriyor.

Dul ve yetim aylıkları zamlandı! Yüzde 50 dul maaşı ne kadar oldu? Dul ve yetim aylıkları zamlandı! Yüzde 50 dul maaşı ne... Haberi Görüntüle

TAAHÜDÜMÜZ OPERASYONEL MÜKEMMELLİĞİMİZİ SÜRDÜRMEK

Samsunlu, bu kötü günlerde böyle güzel bir ödül almanın ruh dünyalarını değiştirdiğini ve kendilerine işlerini daha iyi yapma cesareti verdiğini belirterek, sözlerine şöyle son verdi:

Bu kötü günleri, millet olarak dayanışma içerisinde, diğer ülke ve kıtalardaki dostlarımızla hızlı bir şekilde aşacağız. Bizim mottomuz, dünyanın en iyi yolcu dostu havalimanı olmak ve benzersiz hizmetleri paydaşlarımızla sağlamaktır. En iyi hizmetleri sunmaya devam edeceğiz. Taahhüdümüz ise havalimanımızın çalışanlarına, paydaşlarına ve yolcularına ne kadar iyi hizmet verdiğinin bir yansıması olarak operasyonel mükemmelliğimizi sürdürmek.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading