Yandex Metrica

Sitede Ara

Son dakika: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Rus mevkidaşı Lavrov ile görüştü!

Son dakika: Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Rus mevkidaşı Lavrov ile görüştü!

Son dakika: Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Rus mevkidaşı Sergey Lavrov ile görüştü. Görüşmelerde Ukrayna'daki durum ele alındı.

Dünya

23.01.2024, 22:06

Türkiye, Ukrayna'da ateşkes konusunda yoğun diplomasi yürütüyor.

Miçotakis'ten Türkiye mesajı: Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşme gerçekleştirmesi bekleniyor Miçotakis'ten Türkiye mesajı: Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüşme gerçekleştirmesi bekleniyor Haberi Görüntüle

UKRAYNA'DAKİ DURUM ELE ALINDI

Bu kapsamda Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Dışişleri Bakanlığı, görüşmede Ukrayna'daki durumun ele alındığını duyurdu.

Fırtına öncesi sessizlik! Dünyaca ünlü uzman böyle duyurdu: Altın fiyatları alev alacak! Fırtına öncesi sessizlik! Dünyaca ünlü uzman böyle duyurdu: Altın fiyatları... Haberi Görüntüle

GÜNDEM UKRAYNA

Yazılı açıklama yapan Bakanlık, "Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya Federasyonu Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ile bugün Ukrayna’daki son gelişmeleri ele aldığı bir telefon görüşmesi gerçekleştirmiştir." bilgisini paylaştı.

Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov, Ukraynalı mevkidaşı Dmitro Kuleba ile Antalya'da, Bakan Çavuşoğlu'unun arabuluculuğunda bir araya gelmişti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading