Yandex Metrica

Galatasaray duyurdu: Arda Turan için sürpriz jübile

Galatasaray duyurdu: Arda Turan için sürpriz jübile

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, Arda Turan için jübile yapmayı düşündüklerini ifade ederek, programın önümüzdeki günlerde netlik kazanacağını ifade etti.

Spor

23.01.2024, 19:52

Galatasaray Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur, futbolu bırakan eski futbolcuları Arda Turan'a jübile yapmayı düşündüklerini söyledi.

Rafa Silva, Portekiz Milli Takımı'nda neden olmadığını açıkladı Rafa Silva, Portekiz Milli Takımı'nda neden olmadığını açıkladı Haberi Görüntüle

"ARDA'YA JÜBİLE DÜŞÜNÜYORUZ"

Sarı-kırmızılı kulübün YouTube kanalına konuşan Timur, bir taraftarın Arda Turan'la ilgili sorusuna yanıt verdi. Arda Turan ile ilgili Timur, deneyimli futbolcuya jübile yapmayı plandıklarını söyledi. Timur, "Türkiye'nin gurur duyması gereken Galatasaraylı bir futbolcu. Bizim akademimizden yetişti. Tabii ki jübile düşünüyoruz. Barcelona, Atletico Madrid gibi takımlarda oynamış, Avrupa'da şampiyonluklar yaşamış. Galatasaray'a emek vermiş ve jübile yapmamış oyuncularımız var. Onlara da bir şeyler yapmamız gerekir diye düşünüyorum." cevabını verdi.

Ali Koç, En Nesyri transferinde resti çekti! Sevilla tutuştu Ali Koç, En Nesyri transferinde resti çekti! Sevilla tutuştu Haberi Görüntüle

TRANSFER ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ VERDİ 

Erden Timur, gelecek sezonun yapılanmasıyla ilgili planları da şimdiden düşündüklerini aktararak, "Bizim bu sene garanti oyunculara ihtiyacımız vardı. Bu garanti oyuncularla kısa süreli sözleşme imzalamamız lazımdı. 4 oyuncumuzun sözleşmesi 1 yıllık. Maaş olarak da aslında yüksek maaşlar almıyorlar. Maaşlar düştü, bonuslar kısmı çok ufak rakamlar. Gelecek yılı planlamak için bu sözleşmeleri yaptık. Gelecek yıl için çok önemli planlar yapıyoruz. Zamanımız var. Farklı stratejilerimiz var. Yurtdışındaki çalışmalarımızı da 7 ayrı bölgeye ayıracağız." ifadelerini kullandı.

.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading