Yandex Metrica

Sitede Ara

Hülya Koçyiğit'in damadı kimdir? Ender Alkoçlar kimdir? Hülya Koçyiğit'in damadı battı mı, neden battı?

Hülya Koçyiğit'in damadı kimdir? Ender Alkoçlar kimdir? Hülya Koçyiğit'in damadı battı mı, neden battı?

Ünlü Yeşilçam yıldızı Hülya Koçyiğit'in danadı Ender Alkoçlar'a ait olan Alkoçlar Otelcilik A.Ş'nin iflas ettiği öğrenildi. 75 yıldır faaliyet gösteren oteller zincirinin Antalya, Busa, Bodrum'da birçok otelleri bulunuyordu. Peki Hülya Koçyiğit'in damadı kimdir? Ender Alkoçlar kimdir? Hülya Koçyiğit'in damadı battı mı, neden battı? İşte detaylar...

Kimdir

21.05.2024, 11:53

Türkiye'nin sevilen ünlü oyuncularından olan Hülya Koçyiğit'in damadı Ender Alkoçlar'a ait turizm sektöründe öncü markalardan olan Alkoçlar Otelcilik A.Ş'nin mahkeme iflsına karar verdiğini duyurdu. Bursa, Antalya, Bodrum gibi birçok yerde otelleri bulunan Alkoçalar'ın tek tek şubeleri kapatıldı.  Ancak şirket konkordato ilan etti ve mahkeme iflasına karar verdi.  Peki Hülya Koçyiğit'in damadı kimdir? Ender Alkoçlar kimdir? Hülya Koçyiğit'in damadı battı mı, neden battı? İşte detaylar haberimizde...

HÜLYA KOÇYİĞİT'İN DAMADI NEDEN BATTI ?

75 yıldır faaliyet gösteren oteller grubu Alkoçlar, sektörün öncü şirketleri arasında yerini almaktaydı. Ancak 4 Nisan'da mahkemenin iflas kararı sonrasında Alkoçlar Otelcilik iflaslarına ilişkin açıklamada bulundu.

Alkoçlar Otelcilik A.Ş'nin yayınladığ açıklamada,  “70 yılda; 21 yurtiçi ve yurtdışı otel işletmesi yaparak, konaklama ve eğlenceyi birleştirerek her zaman ilkleri yapmaya çalışmıştır. Alkoçlar Otelleri Yönetim Kurulu 2020 yılında turizm ve konaklama bölümünden çıkma kararı alarak ve elindeki otelleri devrederek turizmi konaklama bölümünü kapatmaya karar vermiştir.” belirterek iflaslarını duyurdu.

ENDER ALKOÇLAR KİMDİR?

Alkoçlar Otelcilik A.Ş şirketi sahibi olan ve Hülya Koçyiğit'in damadı olan Ender Alkoçlar'ın 1968 yılında İstanbul'da doğduğu, İstanbul Erkek Lisesi'ni bitirmesinin ardından İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu.

1990 yılında Yeşilçam'ın ünlü sanatçılarından olan Hülya Koçyiğit'in ve Selim Soydan'ın kızı Gülşah Soydan ile dünyaevine girdi. 

Ender Alkoçlar'ın bu evlilikten Aslışah ve Neslişah adında iki kız çocuğu sahibi oldu.

2019 yılında Kaan Demirağ ile evlenirken Neslişah Alkoçlar ise 2014 yılında ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan ile dünyaevine girdi.

Ender Alkoçlar'ın bu evliliklerden iki torunu var.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Kübra BEYAZOĞLU

TRHaber.com - Kimdir


Loading