banner2

Rüyada roman okumak ne demek? Rüyada roman yazmak ne anlama geliyor?

Farklı konularda yazılmış romanlar rüyalarda birden fazla anlama geliyor. Rüyada roman okumak ne demek? Rüyada roman yazmak ne anlama geliyor? Rüyada roman satın almak neye işaret eder?

Hayat 26.05.2023, 19:03
Abone ol
Rüyada roman okumak ne demek? Rüyada roman yazmak ne anlama geliyor?

Rüyada roman görmek veya roman okumak, rüyayı gören kişinin ilgi duyduğu ve uğraştığı konuların bazı kesimlerce anlamsız sayıldığına ve rüya sahibinin bu kimselerin anlayışına ve görüşüne göre kendine hayır getirecek ve deyim yerindeyse dişe dokunur bir iş yapmadığına işaret eder.

RÜYADA ROMAN OKUMAK 

Roman okumak da roman görmek gibi tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kendisini ruhen ve bilgi bakımından besleyen ve ona zevk veren konuların, çevresindeki kişilerce anlaşılmayışına ve kendisine saygı gösterilmediğine rivayet edilir. 

ROMAN YAZMAK NE DEMEK?

Rüyayı gören kişinin duygu ve düşüncelerini ifade etme konusunda son derece başarılı olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin konuşma yeteneği sayesinde hem insanları etkilemeyi, ikna etmeyi bildiğine hem de çevresiyle iletişiminin son derece iyi olduğuna rivayet edilir.

RÜYADA ROMAN SATIN ALMAK

Rüyayı gören kişinin hedeflerinin, amaçlarının, ideallerinin ve isteklerinin zamanla değişeceğine, rüya sahibinin önceliklerinin farklılaşacağına bu durumunda hayatı üzerinde köklü değişiklikler yaratacağına tabir edilir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!