banner2

Ümit Özdağ’dan LGBT’li sapkınlara arka çıktı: Bu tercihtir devletin de bir şey söyleme hakkı yoktur

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, aile kurumunu doğrudan hedef alan LGBT'li sapkınlara arka çıktı. Sapkınlara sahip çıkan Özdağ, "Buna hiçbir şey söylemeye hakkımız yok bu bir tercih ve bu tercihe de devletin bir şey söyleme hakkı yoktur." dedi.

Gündem 04.12.2022, 22:09 04.12.2022, 22:27
Abone ol
Ümit Özdağ’dan LGBT’li sapkınlara arka çıktı: Bu tercihtir devletin de bir şey söyleme hakkı yoktur

Hükümet, aile yapısının korunmaya alınması adına anayasa değişikliği teklifi üzerinde çalışmalarını sürdürürken, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'dan LGBT'lilere destek açıklaması geldi.

Sığınmacılar üzerinden yaptığı provokasyonlarla adından sık sık söz ettiren Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, bu sefer de LGBT'li sapkınlara yönelik destekleyici açıklamalarıyla gündemde... 

LGBT'LİLERİN OYLARINI ALMAK İÇİN PROVOKASYON ÇALIŞMASINDA 

Ümit Özdağ, son dönemde Suriyeliler başta olmak üzere sığınmacı ve mültecilere yönelik organize açıklamaları ile iç çatışmayı alevlendirmeye çalışmıştı. Provokasyon ve algı çalışmalarıyla bilinen Özdağ, yine gündemi meşgul edecek bir konuda provokasyon ateşini yaktı. LGBT'lilere destek veren Özdağ, seçime az zaman alan sapkınların oylarının peşine düştü. 

Katıldığı YouTube yayınında "LGBT'lilerle ilgili hiçbir söyleminiz yok." hatırlatması yapılan Özdağ,şu ifadeleri kullandı:

"Buna hiçbir şey söylemeye hakkımız yok bu bir tercih ve bu tercihe de devletin bir şey söyleme hakkı yok. Kişilerin de müdahil olmaya hakkı yok. Niye engelleyeyim kardeşim? Anayasa'da yazıyor"

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!