banner2

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi! 45 bin öğretmen ataması yapılacak

Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya hesabından bir müjdeyi duyurdu. Erdoğan, paylaşımında, ''Eğitim sistemimizin kalitesini artırmak, eğitim kadromuzu daha da güçlendirmek için 45 bin yeni öğretmen ataması yapacağız. Atanacak öğretmenlerimizi öncelikli olarak depremin yaralarını sarmak için afet bölgelerinde görevlendireceğiz. Tüm öğretmenlerimize, ailelerine, öğrencilerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun.'' dedi.

Gündem 20.03.2023, 16:18 20.03.2023, 16:30
Abone ol
Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi! 45 bin öğretmen ataması yapılacak

Son dakika haberleri... Cumhurbaşkanı Erdoğan sosyal medya hesabından bir müjdeyi duyurdu.

Erdoğan paylaşımında, ''Sevgili vatandaşlarım, eğitim camiamızın değerli üyeleri, buradan sizlerle bir müjdeyi paylaşmak istiyorum. Eğitim sistemimizin kalitesini artırmak, eğitim kadromuzu daha da güçlendirmek için 45 bin yeni öğretmen ataması yapacağız. Atanacak öğretmenlerimizi öncelikli olarak depremin yaralarını sarmak için afet bölgelerinde görevlendireceğiz. Tüm öğretmenlerimize, ailelerine, öğrencilerimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun.'' dedi.

BAKAN ÖZER'DEN AÇIKLAMA

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer de konuya ilşkin yaptığı açıklamada, '' 45 bin yeni öğretmen atama kararı ülkemize, milletimize ve eğitim camiamıza hayırlı olsun. Atama takvimi ve branş dağılımını en kısa sürede açıklayacağız.'' dedi.

 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!