Yandex Metrica

Sitede Ara

Hollandalı ırkçı lider Geert Wilders'e gurbetçilerden tokat gibi cevap

Hollandalı ırkçı lider Geert Wilders'e gurbetçilerden tokat gibi cevap

Hollandalı ırkçı lider Geert Wilders'in Cumhurbaşkanı Erdoğan'a oy veren Türkler hakkında yaptığı nefret söylemlerine Türk gençlerinden tokat gibi cevap geldi. Hollanda'da yaşayan 6 Türk gencinin kiraladığı uçak Reis Recep Tayyip Erdoğan" yazılı pankartla Apeldoorn, Deventer ve Arnhem şehirlerinin semalarında uçtu.

Gündem

23.01.2024, 20:58

Hollanda'da Türk geçler ilginç bir olaya imza attı. Gençler kiraladıkları uçağın arkasında "Reis Recep Tayyip Erdoğan" yazılı pankart astırıp 3 şehrin üzerinde uçurdu.

Bu hafta halka arz var mı? 11 Temmuz SPK Bülteni halka arz yapılacak mı? Bu hafta halka arz var mı? 11 Temmuz SPK Bülteni... Haberi Görüntüle

IRKÇI LİDERİN TEPKİ ÇEKEN AÇIKLAMALARI

İslamofobik ve ırkçı açıklamaları ile gündemden düşmeyen Hollanda Özgürlük Partisi Genel Başkanı Geert Wilders seçim sonrası Türkleri hedef alan açıklamalara imza atmıştı.

Hollandalı siyasetçi, Erdoğan'ın ikinci tur zaferinin hazmedemeyip nefretini kusmuştu. Daha önce defalarca İslam'a, Hz Muhammed'e, Kur'an-ı Kerim'e hakaret eden Wilders, Erdoğan'ın seçim zaferi sonrası Türkleri hedef aldı. Twitter hesabından "Umarım, İslamofaşist Erdoğan'a oy veren Hollanda'daki tüm Türkler, şimdi bavullarını toplayıp Türkiye'ye taşınırlar. Güle güle!" ifadesini kullandı.

Yeni bir provokasyon planı:  3 milyon Suriyelinin bütün bilgileri Telegram’da ifşa edildi! Yeni bir provokasyon planı: 3 milyon Suriyelinin bütün bilgileri Telegram’da... Haberi Görüntüle

ÇILGIN TÜRKLER

Hollanda'da 6 Türk gencin kiraladığı uçak, “Reis Recep Tayyip Erdoğan” yazılı pankartla Apeldoorn, Deventer ve Arnhem şehirlerinin semalarında uçtu. Uçağı kiralayan gençlerden Mikail Ünal,Uçağı kiralayan gençlerden Mikail Ünal, "Çok sayıda gurbetçi vatandaşın çeşitli sosyal medya mecralarında uçağın ve pankartın resimlerini, görüntülerini paylaştıklarını gördük. Bu, bizi memnun etti." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading