İzmir'in Karabağlar ilçesindeki Kibar Parkı'na yürüyüş yapmak için giden Dilek Uzun, tasmasız bir pitbull saldırısına uğradı.
![E-Devlet'te hizmete açıldı! Kuyruklara son: Yeni uygulama milyonlarca araç sahibini ilgilendiriyor!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/resim-2024-07-24-164230162.webp)
DİLEK UZUN BURNUNDAN YARALANDI
Köpekle boğuşup burnundan yaralanan Uzun, kendisini çalılıkların arasına attı. Uzun ayağı takılarak düşerken pitbull sahibi D.S. köpeğini yakalayıp tuttu.
![Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi vurduktan sonra kendi kafasına sıktı!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/resim-2024-07-15-163752859.webp)
AMELİYATA ALINDI
Yaralanan kadının çığlıklarını duyan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Gelen ambulansla İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Dilek Uzun ameliyat oldu. Ameliyatın ardından Uzun, köpeğin sahibi D.S.'den şikayetçi oldu.
![E-Devlet'te hizmete açıldı! Kuyruklara son: Yeni uygulama milyonlarca araç sahibini ilgilendiriyor!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/resim-2024-07-24-164230162.webp)
'SAHİBİ YETİŞMESEYDİ AĞZIYLA PARÇALAYACAKTI'
Yaşadığı korku dolu anları anlatan Dilek Uzun şunları ifade etti:
"2 aydır burada yürüyüşe geliyorum. Olay günü de yürüyüş yapmak için basketbol sahasına girdim. Adımımı attığım anda köpek üzerime gelmeye başladı ve bana saldırdı. Sahibi gelene kadar ayaklarıyla yüzüme zarar verdi. Sahibi yetişmeseydi ağzıyla da parçalayacaktı. Burnuma aldığım darbenin ne kadar zarar verdiğini anlamadım.
![Konuşmak için gitti rastgele ateş etti! Damat, 3 kişiyi katletti!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/resim-2024-07-25-134804619.webp)
'GEÇMİŞ OLSUN BİLE DEMEDİ'
''Hem devlet hem de özel hastanelere sorduğumuzda burnumun asla eskisi gibi olmayacağını söylüyorlar. Yüzümde de dikiş izi kalacakmış. Burnumun yanı sıra düştüğüm için vücudumun çeşitli yerlerinde de yara izleri ve morluklar meydana geldi. Olayın üzerinden 1 hafta geçmesine rağmen köpek sahibi hiç aramadı. Özür de dilemedi. İsteseydi beni kolaylıkla bulurdu. Nasıl bir vicdandır bu? Eğer bana bir 'Geçmiş olsun' deseydi veya ziyaretime gelseydi belki şikayetçi bile olmazdım.''
![Blokları aşamıyor! İstanbul'da sıcaklık bu yıl neden arttı: Uzman isim ilk defa açıkladı!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/resim-2024-07-24-110505100.webp)
'TASMASIZ ŞEKİLDE KÖPEĞİN BURADA NE İŞİ VAR'
''Olay günü de köpeği korktuğu için gitmek istemiş ama vatandaşlar bırakmamış. Davacıyım. Burası basketbol sahası yanında da çocuklar için oyun parkı var. Tasmasız bir şekilde köpeğin burada ne işi var? Parkta oynayan bir çocuğa da saldırsaydı hiç kurtulamazdı"