Olay Van'ın Özalp ilçesine bağlı Tepedam mahallesinde meydana geldi. Henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı bir anne önce 3 çocuğunu 3'üncü kattan atıp, ardından kendisi atladı.
![Akıllara durgunluk veren ölüm! Araçtan kopan tekerlik 13 yaşındaki çocuğu öldürdü!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/resim-2024-07-26-102841261.webp)
3 ÇOCUK VE ANNE HASTANEYE KALDIRILDI
Sabah'ın haberine göre; olayı fark eden mahalle sakinleri sağlık ekiplerine haber vermesi üzerine olay yerine ambulanslar sevk edildi. 3 çocuk ve anne olay yerine gelen ambulanslarla Van YYÜ Dursun Odabaşı Tıp Merkezine kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.