Yandex Metrica
SON DAKİKA
Valilik duyurdu! 2 Aralık tarihine kadar sürecek yasak başladı!

Valilik duyurdu! 2 Aralık tarihine kadar sürecek yasak başladı!

Şanlıurfa Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre, gösteri ve yürüyüş benzeri etkinlikler 2 Aralık tarihine kadar yasaklandı.

Genel

23.01.2024, 21:46

Şanlıurfa Valiliği'nden yaptığı açıklamada kentte uygun görülen etkinlikler dışında tüm etkinliklerin 4 gün boyunca yasaklandığı duyuruldu.

Fuzul ev reklamı Murat Yıldırım'ın yanındaki kadın karısı mı? Fuzul... Haberi Görüntüle

HER TÜRLÜ EYLEM YASAKLANDI 

Valiliğin açıklamasında şu ifadelere yer verdildi:

“Valilik ve kaymakamlık makamlarının uygun göreceği etkinlikler ve 2559 sayılı Polis Vazife ve Salahiyetleri Kanunu Ek-1 maddesi kapsamındaki oyun, temsil ve çeşitli şekillerdeki gösteri ve etkinliklerin, ticari kimliği bulunan özel hukuk tüzel kişiliklerinin ticari faaliyetleri hariç olmak üzere yapılması muhtemel her türlü açık alanlardaki eylem, etkinlikler, basın açıklaması, toplanma, yürüyüş, açlık grevi, grev eylemi, oturma eylemi, miting, stant açma, çadır kurma, bildiri, broşür dağıtma, afiş...

19 Şubat Ebebek indirimi 2024 katalogu | Ebebek'te bugün neyde,... Haberi Görüntüle

4 GÜN BOYUNCA YASAK 

"Pankart asma, vb. ile ilimizde eylem, etkinlik düzenlemek ve düzenlenecek olan eylem/etkinliğe destek vermek amacıyla ilimize gelen şahısların ve araçların ilimiz sınırlarına girişleri, 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu'nun 11/C maddesi ve 2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'nun 17. ve 19. maddesine istinaden 29 Kasım 2023 saat 13.00’den 2 Aralık 2023 saat 23.59’a kadar il merkezi ve ilçelerimiz dahil olmak üzere Şanlıurfa coğrafi sınırları içerisinde yasaklanmıştır"

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading