SON DAKİKA
TCDD personel alımı yapıyor: KPSS şartsız alım detayları yayınlandı, 15 farklı ilde işçi aranıyor 

TCDD personel alımı yapıyor: KPSS şartsız alım detayları yayınlandı, 15 farklı ilde işçi aranıyor 

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD), yeni personel ilanı yayınladı. İlanda KPSS şartı aranmadığı ifade edilirken; toplamda 62 personel alımı yapılacağı kaydedildi. 

Genel

23.01.2024, 21:49

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) ve İzmir Liman İşletme Müdürlüğü, personel istihdam edileceğini duyurdu. Yapılacak alım kapsamında TCDD bünyesine, 42 tren teşkil işçisi, İzmir Liman İşletme Müdürlüğüne ise 20 gemi yükleme işçisi alınacak.

İlan Resmi Gazete'de yayımlandı.

Yeniden Refah Partisi İstanbul adayları LİSTESİ | YRP İstanbul ilçe... Haberi Görüntüle

BAŞVURULAR KPSS ŞARTLI VE ŞARTSIZ OLARAK YAPILACAK

Başvurular unvana göre KPSS şartlı ve KPSS şartsız olarak yapılabilecek. Tren teşkil işçisi pozisyonu için KPSS şartı aranacakken, gemi yükleme işçisi pozisyonu için KPSS şartı aranmayacak. 

Gemi yükleme işçileri İzmir Liman İşletme Müdürlüğünde, tren teşkil işçileri ise İstanbul, Kırklareli, Edirne, Eskişehir, İzmir, Malatya, Sivas, Diyarbakır, Muş, Bitlis, Mersin, Hatay, Niğde, Afyonkarahisar ve Denizli'de istihdam edilecek. 

Tarım Kredi Kooperatif Market 12-16 Şubat 2024 indirimli aktüel ürünler... Haberi Görüntüle

ALIM İLANI DETAYLARI

Alımlarla ilgili detaylar, Türkiye İş Kurumu'nun (İŞKUR) internet sitesinde yer alıyor. Başvuruların tamamlanmasının ardından, personel yapılacak değerlendirme kapsamında belirlenecek. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading