SON DAKİKA
Selin Ciğerci soruşturma nedeni | Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'ya neden soruşturma açıldı?

Selin Ciğerci soruşturma nedeni | Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'ya neden soruşturma açıldı?

Sosyal medya ünlüsü ve güzellik merkezleri sahibi Selin Ciğerci ile eski eşi Gökhan Çıra'nın isimleri sosyal medya fenomenlerine başlatılan inceleme ve soruşturmada geçiyordu. Som olarak Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında soruşturma başlatıldığı iddia edildi. Mal varlıkları ve lüks yaşamları ile gündemden düşmeyen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'ya neden soruşturma başlatıldığı merak konusu.

Genel

26.02.2024, 23:32

Dilan Polat ve Engin polat çiftine ve şirketlerine başlatılan soruşturmada çok sayıda kişi tutuklanmıştı. Tutuklama sayısı arttıkça Polat ailesine ilişkin yeni iddialar da ortaya çıkmaya başladı. Polat operasyonlarının ardından hızla zenginleşen sosyal medya fenomenleri mercek altına alınmıştı. Son olarak Selin Ciğerci ve eski eşi Gökhan Çıra hakkında flaş bir gelişme yaşandı. 

Malatya 19 Şubat DEPREM | Kaç büyüklüğünde? Deprem hangi ilçede,... Haberi Görüntüle

SELİN CİĞERCİ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILDI MI?

Sosyal medya fenomenleri ile ilgili inceleme devam ederken bir soruşturma haberi daha geldi. Mal varlıkları ve servetleri ile adlarından söz ettiren Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında soruşturma başlatıldığı duyuruldu. 

2024 Şubat en ucuz sıfır arabalar hangisi? Otomatik-manuel 2024 sıfır... Haberi Görüntüle

SELİN CİĞERCİ HAKKINDA NEDEN SORUŞTURMA AÇILDI?

Pek çok sosyal medya ünlüsü hakkında vergi kaçırma ve kara para aklama suçlarından soruşturma başlatıldı. Bu soruşturmalarda çok sayıda ismin mal varlığına da el konuldu. Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra hakkında neden soruşturma açıldığı ise henüz bilinmiyor. Resmi kaynaklardan gelen açıklamalara göre Selin Ciğerci hakkında açılan soruşturmanın detayları önümüzdeki günlerde netleşecektir. 

Kül Masalı konak (köşk) nerede? Arat'ın evi nerede? Kül Masalı... Haberi Görüntüle

TAYYAR ÖZ VE ÖZLEM ÖZ ÇİFTİNE ŞOK

Tayyar Taylan Öz ve Özlem Öz hakkında soruşturma başlatılmıştı. Öz çiftinin bu kez de mal varlığına el kondu. Öz çifti hakkında, 'Suç işlemek amacıyla örgüt kurma', 'Suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olma', 'Resmi belgede sahtecilik', 'Vergi usul kanununa muhalefet' ve 'Malvarlığı değerlerinin gayri meşru kaynağını gizlemek' suçlarından başlatılan soruşturma devam ediyor.

Tunceli'den Erzincan'a gidiş kısıtlandı mı? Kısıtlama saat kaçta başlayacak, ne... Haberi Görüntüle

ŞAMPİYONLAR LİGİ FOTOĞRAFINDAKİ SOSYAL MEDYA ÜNLÜLERİNİN MAL VARLIĞINA EL KONDU

Dilan Polat'ın "Şampiyonlar Ligi" notuyla paylaştığı fotoğraftaki fenomenlere bir şok daha. Fenomenler hakkında soruşturma başlatılmıştı. O fenomenlerin mal varkıllarına el kondu. 

BUSKİ SU KESİNTİSİ SORGULAMA 20 ŞUBAT 2024 Salı (bugün) Bursa'da... Haberi Görüntüle

HANGİ FENOMENLERİN MAL VARLIĞINA EL KONDU?

Eylül Öztürk Özkan, Feyzanur Başar, İleyda Topal, İlke Elagöz, Kadir Yiğit, Merve Nur Korkut, Muhammed Oğuz Başar, Murat Yiğit, Tolunay Topal, Yasemin Yiğit, Tuğba Demir, Yavuz Selim Korkut'un mal varlıklarına el konuldu.

İstanbul'da kaç sarı taksi var 2024? İstanbul'a yeni taksi mi... Haberi Görüntüle

SELİN CİĞERCİ KİMRİ?

Selin Ciğerci 4 Nisan 1984 yılında dünyaya geldi. Erkek olarak dünyaya gelen Selin Ciğerci daha sonra kadın olmuştur. 

2014 yılında Wipe Out adlı programın 4. sezonuna katılmıştır. 2017'de pop müzik kariyerine başlamıştır.

28 Ekim 2019'da futbolcu Gökhan Çıra ile evlendi. Nikah şahitliğini yakın arkadaşı olan Demet Akalın yaptı.10 Eylül 2021 tarihinde Gökhan Çıra ile aralarında çeşitli fikir ayrılıkları olduğu gerekçesiyle anlaşmalı olarak boşanmıştır. 5 Ocak 2022'de çıkan haberlerde Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra'nın barıştığı bildirildi. Çift, yeniden 16 Mayıs 2022 tarihinde evlendi. Aynı yılda çift, yeniden boşandı.

Kendine ait "Selin Beauty" adında bir kozmetik ürün markası bulunmaktadır.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading