SON DAKİKA
Seçil Erzan kimi, hangi futbolcuları dolandırdı? Seçil Erzan kimleri dolandırdı? Arda Turan kaç milyon dolar dolandırıldı?

Seçil Erzan kimi, hangi futbolcuları dolandırdı? Seçil Erzan kimleri dolandırdı? Arda Turan kaç milyon dolar dolandırıldı?

Bankacı Seçil Erzan'ın futbol dünyasından çok sayıda kişiyi yüksek getirili fon iddiasıyla çok sayıda kişiyi dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan'ın yargılanmasına devam ediliyor. Milyonlarca dolarlık vurgun iddiasında en büyük parayı kaptıran ismin ise Arda Turan olduğu belirlendi. Seçil Erzan ifadesinde "Faiz adı altında bu insanların aza tamah etmemeleri, çok kazanmak istemeleri beni bu hale soktu." dedi. Peki Seçil Erzan kimi, hangi futbolcuları dolandırdı? Seçil Erzan kimleri dolandırdı? Arda Turan kaç milyon dolar dolandırıldı?

Genel

11.02.2024, 17:38

Seçil Erzan'ın adı son günlerde yeniden gündem oldu. Futbol dünyasından çok sayıda kişiyi dolandırdığı iddia edilen Seçil Erzan davasında yeni gelişmeler yaşanıyor. Fatih Terim bahsedilen fona para yatırmadığını belirtirken 3 milyon doları için yetkililer hakkında suç duyurusunda bulunacağını açıkladı. Seçil Erzan'ın yargılandığı davada futbolculardan Arda Turan'ın en fazla parayı kaptıran isim olduğu ortaya çıktı. 

Kim Milyoner Olmak İster'de 200 BİN TL'LİK SORU / Süper... Haberi Görüntüle

SEÇİL ERZAN HANGİ FUTBOLCULARI DOLANDIRDI?

Seçil Erzan'ın futbol dünyasından çok sayıda ismi dolandırdığı iddia edildi. Seçil Erzan'ın başta Arda Turan olmak üzere Emre Belözoğlu, Fernando Muslera, Volkan Bahçekapılı ve Selçuk İnan gibi isimleri dolandırdığı iddia edildi. 18 kişinin toplamda 25 milyon 770 bin dolar ve 7 milyon 384 TL dolandırdığı iddiası ile Seçil Erzan tutuklandı. Seçil Erzan hakkında 226 yıla kadar hapis cezası istendi.

Murat Çepni aslen nereli? DEM Parti İBB adayı Murat Çepni... Haberi Görüntüle

SEÇİL ERZAN KİMLERİ NE KADAR DOLANDIRDI?

Futbolcuların dolandırılması olayında konuşulan paralar oldukça yüksek. Toplamda 25 milyon dpşar ve 7 milyon TL civarında dolandırma olduğu belirtildi. İşte Seçil Erzan tarafından mağdur edilenler listesi;

Arda Turan: 7 milyon 500 bin dolar

Emre Belözoğlu: 4 milyon 292 bin dolar

Selçuk İnan: 1 milyon 535 bin dolar

Nestor Fernando Muslera: 500 bin dolar

Emrah -Emre Çolak: 3 milyon 212 bin dolar

Buse Terim Bahçekapılı: 240 bin dolar

Bülent -İnci Çeviker: 2 milyon 198 bin dolar

Burhan Taşpolat-Evrim Pınar Güzel: 1 milyon 416 bin dolar ve 1 milyon 500 bin TL

İsmail İbrahim Çağlar: 2 milyon 910 bin dolar

Musa Mert Çetin: 75 bin dolar

Ömer Kahraman: 940 bin dolar ve 5 milyon 884 bin TL

İbrahim Kocabaldır: 140 bin dolar

Uğur-Nurettin Gözaçan: 500 bin dolar

Nuray Şengüller: 312 bin dolar

Neymar hangi takıma transfer olacak? Neymar Santos'la anlaştı mı? Haberi Görüntüle

ARDA TURAN NE KADAR DOLANDIRILDI?

Eski Galatasaraylı futbolcu Arda Turan, Seçil Erzan'ın fonuna 13 milyon 900 bin dolar para yatırdığı 7 milyon 500 bin dolar kaybettiği öğrenildi. 

Samet Güdük kimdir? Samet Güdük sağlık durumu nasıl? Haberi Görüntüle

SEÇİL ERZAN HAKKINDA 216 YILA KADAR HAPİS İSTEMİ

Savcılık, bankacı Seçil Erzan ve 6 şüpheli hakkında "Özel Belgede Sahtecilik" ve "Nitelikli dolandırıcılık" suçlarından dava açtı. Seçil Erzan'ın 66 yıldan 216 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading