Yandex Metrica

Sitede Ara

PKK'ya operasyon! Çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi!

PKK'ya operasyon! Çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirildi!

Bitlis'in Tatvan ilçesi kırsalında, terör örgütü PKK'ya yönelik düzenlenen operasyonda çok sayıda silah, mühimmat ve yaşam malzemesi ele geçirildi.

Genel

23.01.2024, 21:29

Bitlis'te Kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimiz; bölgede gerçekleştirdiği arama-tarama faaliyetinde, terör örgütü PKK’ya ait çok sayıda silah ve mühimmat ele geçirdi. Ele geçirilen malzemeler savcılık talimatıyla delil niteliği taşıyanlar muhafaza altına alınırken, diğer malzemeler yerinde imha edildi. 

Araç sahipleri trafikte sakın bunu yapmayın: 32.233 TL para ve ehliyete el koyma cezası var! Araç sahipleri trafikte sakın bunu yapmayın: 32.233 TL para ve... Haberi Görüntüle

ELE GEÇİRİLENLER 

Yapılan aramalarda RPG-7 roketatar silahı, 2 anti-tank mühimmatı, 2 anti-personel mühimmatı, 4 roket sevk fişeği, PKM makineli tüfek ve bu tüfeğe ait 30 mühimmat, mavzer tüfek, 16 mavzer mühimmatı, 2 Kalaşnikof şarjörü, 30 Kalaşnikof mühimmatı, telsiz, dron, 4 dron dengeleyici aparat, 5 dron monte edilen havan tapası, 0,5 kilo plastik patlayıcı, 6 adet EYP'de kullanılmak üzere hazırlanmış uzaktan komutalı anahtar sistemi, 1 Glock marka tabancaya ait şarjör, 1 havya, 10 metre lehim teli, 5 şarj kablosu, 3 akü ve çeşitli gıda, mutfak ve yaşam malzemesi bulundu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading