Yandex Metrica

Sitede Ara

Passolig kalkıyor mu? Passolig kartları iptal mi olacak? Süper Lig maç biletleri nereden, nasıl alınacak?

Passolig kalkıyor mu? Passolig kartları iptal mi olacak? Süper Lig maç biletleri nereden, nasıl alınacak?

Süper Lig maçlarının bilet satışı konusunda yeni bir karar alındı. Kulüpler Birliği 2024-2025 sezonundan itibaren anlaşacağı firmalar üzerinden bilet satış organizasyonu gerçekleştirebilecek. Passolig ile bilet alan taraftarlar ise son gelişme üzerine Passolig kalkıyor mu? Passolig kartları iptal mi olacak? Süper Lig maç biletleri nereden, nasıl alınacak? sorularına yanıt aramaya başladı. 

Genel

21.04.2024, 20:59

Kulüpler Birliği Vakfı elektronik bilet satışı konusunda öenmli bir karara imza attı. Külüpler Birliği elektronik bilet satışı için organizasyon ve teknik altyapı kabileti olan firmalar ile görüşebilecek. Passolig üzerinden bilet satışlarının devam edip etmeyeceği ise merak konusu. 

Eman Muzaffer kimdir? Müge Anlı'ya katılan İman'ın hikayesi nedir? Eman Muzaffer kimdir? Müge Anlı'ya katılan İman'ın hikayesi nedir? Haberi Görüntüle

PASSOLİG KALKIYOR MU?

Trendyol Süper Lig takımları gelecek sezondan itibaren maç bilet satış organizasyonunu gerçekleştirebilecek. NTV'de yer alan bilgiye göre; Passolig E-bilet uygulaması gelecek sezon sona erecek. 2024-2025 sezonunda kulüpler anlaşmalı olduğu firmalarla geliştirilen yerel uygulamalar üzerinden maç bileti satışlarını gerçekleştirecek.

Suluca köyü nerede? Tarkan'ın Trendyol reklamındaki köyler (Kürkçüler, Yürekli, Dağcı) hangi ilde? Suluca köyü nerede? Tarkan'ın Trendyol reklamındaki köyler (Kürkçüler, Yürekli, Dağcı)... Haberi Görüntüle

PASSOLİG KARTLARI İPTAL Mİ OLACAK?

Passolig kartlarının geleceği konusunda önümüzdeki günlerde resmi bir duyuru bekleniyor. Elektronik bilet satışı için organizasyon ve teknik altyapı kabiliyeti olan firmalarla görüşme kararı alındığını duyurdu.

Son dakika: Malatya’da yolcu otobüsü şarampole devrildi! Çok sayıda yaralı var Son dakika: Malatya’da yolcu otobüsü şarampole devrildi! Çok sayıda yaralı... Haberi Görüntüle

BİLET SATIŞLARI ORGANİZASYONUNU KULÜPLER YAPACAK

Kulüpler Birliği Vakfından yapılan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı: "Kulüplerimiz, önümüzdeki dönemde elektronik bilet satış organizasyonunu, anlaşacakları firmalar ile gerçekleştirmek kanaatindedir. Bu doğrultuda bilet satış organizasyonu ve teknik altyapı kabiliyetine haiz firmalar ile görüşme kararı alınmıştır. Kulüplerimizin bilet satış organizasyonuna talip olacak firmaların Kulüpler Birliği Vakfına başvurularını iletmeleri rica olunur."

Milyonlarca araç sahibi için son dakika uyarısı: Uymayana 35.119 TL para ve trafikten men cezası! Milyonlarca araç sahibi için son dakika uyarısı: Uymayana 35.119 TL... Haberi Görüntüle

PASSOLİG NEDİR?

Passolig, Türkiye'de faaliyet gösteren elektronik bilet sistemidir. 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlemesine Dair Kanun uyarınca Türkiye Futbol Federasyonu tarafından uygulamaya konmuştur.  2019 Kasım ayı itibarıyla Passolig Kart almış taraftar sayısı 5.024.473'e ulaşmıştır.

Passolig Kart ücretleri kulüplere bağlı olarak değişmektedir. Bu ücret Passolig kartı ilk çıkarıldığında alınır. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

1

0

0

1

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet Karakoca

TRHaber.com - Genel


Loading