SON DAKİKA
Öğrenciler ve çalışanlara müjde! Şimdiden planlarınızı yapabilirsiniz: 9 günlük tatil yolda!

Öğrenciler ve çalışanlara müjde! Şimdiden planlarınızı yapabilirsiniz: 9 günlük tatil yolda!

Öğrenciler ve çalışanların uzun süredir çalışan ve dinlenmek isteyen birçok kişi tatil yapmayı dört gözle beklerken beklene müjdeli haber sonunda geldi. Çünkü 9 günlük tatil yolda Verilen ara ile birlikte hem öğrenciler hem de çalışanlar dinlenme fırsatı bulacak. Yoğun iş ve ders temposundan uzaklaşmak isteyenler tatil için gidecek yerleri belirledi. İşte 9 günlük tatilin başlangıç ve bitiş tarihleri...

Genel

23.01.2024, 21:46

Yoğun çalışma temposundan, ders ve sınav stresinden uzaklaşmak isteyen herkes 9 günlük tatili dört gözle bekliyor. Milyonlarca öğrenci ve çalışan tatil haberi beklerken müjdeli haber geldi.  Ramazan ayının sonunda kutlanan Ramazan Bayramı için geri sayım başladı. 2023 yılında 21-23 Nisan tarihleri arasında eda edilen Ramazan Bayramı'nın önümüzdeki yıl ne zaman olacağı araştırılmaya başlandı. 

Tüm ev sahibi ve kiracıları yakından ilgilendiriyor! Depozito ödenen bedelle... Haberi Görüntüle

RAMAZAN BAYRAMI NE ZAMAN? 

2024 yılı dini günler takvimi Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlandı. Böylece Ramazan Bayramı'nın önümüzdeki yıl hangi tarihe denk geleceği belli oldu. 2024 yılında Ramazan Bayramı arifesi 9 Nisan Salı gününe denk geliyor. 3 gün sürecek olan Ramazan Bayramı, 10 - 11 - 12 Nisan 2024 tarihlerinde idrak edilecek.

Beyaz Show hangi kanalda yayınlanacak? Beyaz Show yeni bölüm ne... Haberi Görüntüle

BAYRAM TATİLİ KAÇ GÜN OLACAK? 

Bu yıl Ramazan Bayramı 10-12 Nisan 2024 tarihlerinde eda edilecek.6-7-8 Nisan ve 13-14 Nisan tarihlerinin idari izin kapsamına alınması bekleniyor. Pazartesi ve hafta sonları ile birleştirilmesi halinde vatandaşlar toplamda 9 gün bayram tatili yapma imkanı bulacak.

Şubat ayında hangi balıklar yenir 2024? Şubat'ta hangi balıklar taze... Haberi Görüntüle

TATİL İÇİN ROTALAR ÇİZİLDİ 

Tatil için geri sayıma geçen milyonlar, şimdiden plan yapmaya ve rotalarını çizmeye başladı.Ramazan Bayramı tatilinin Pazartesi dahil hafta sonları ile birleştirilip 9 güne çıkarılacağı iddia edilse de henüz resmi bir açıklama gelmedi.
 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading