Yandex Metrica

Kıraç'tan A Milli Takım şarkısı eleştirilerine tepki

Kıraç'tan A Milli Takım şarkısı eleştirilerine tepki

Ünlü şarkıcı Kıraç, A Milli Futbol Takım'ı için yazdığı "Haydi" şarkısını eleştirenlere sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Genel

21.03.2024, 00:27

Ünlü şarkıcı Kıraç, 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası (EURO 2020)'nda mücadele eden A Milli Futbol takımı için "Haydi" şarkısını yazdı. 

Kıraç, hazırladığı şarkıyı kişisel Twitter hesabından "Haydi! Milli Takım! Ay yıldızlı formayı giydiğinizde artık siz de birer Mehmetçiksiniz" ifadeleriyle paylaştı.

Şarkının sözlerinde de benzer ifadelere yer veren Kıraç futbolculara 'Sen de askersin' sözleriyle seslendi. Sosyal medyada kısa sürede gündem olan şarkıyla ilgili çok sayıda paylaşım yapıldı. Twitter'da yapılan paylaşımlarda "Savaşa mı gidiyoruz" eleştirisi yapıldı.

"OLMAYAN NE?"
Şarkıcı Kıraç, bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından eleştirilen "Haydi" şarkısıyla ilgili paylaşımlarda bulundu. Ünlü şarkıcı, bir sosyal medya kullanıcısının "Olmamış Kıraç, olmamış kardeşim. Bu marşı geri çekmeli, unutmalı, dahası unutturmalısın" tweet'ini alıntılayarak "Olmayan ne? Müziği mi? Asker mi? Mehmet mi? Bayrak mı? Nedir gerçekten olmayan?" dedi. 

''Marş eşittir coşkudur''
Twitter kullanıcılarının eleştirilerine sert çıkan Kıraç, "Bütün milli marşlarımız ve şiirlerimiz ortada. Marş eşittir coşkudur. İktidar ve ideoloji ne olursa olsun bu değişmez. Bayrak hepimizindir" açıklamasında bulundu. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading