Yandex Metrica

Sitede Ara

İstanbul'un göbeğinde dehşet! Okuldan atılan öğrenci müdürünü silahla vurdu!

İstanbul'un göbeğinde dehşet! Okuldan atılan öğrenci müdürünü silahla vurdu!

İstanbul Eyüpsultan'da yabancı uyruklu öğrenci, liseden atılmasından sorumlu tuttuğu okul müdürü İbrahim Oktugan'a kurşun yağdırdı. 

Genel

19.05.2024, 17:41

İstanbul Eyüpsultan'da yabancı bir öğrenci, liseden atılmasından sorumlu tuttuğu okul müdürü İbrahim Oktugan'a silahla 5 el ateş etti. Odasında uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan okul müdürü hastaneye kaldırıldı. Kaçan saldırgan öğrenci yakalandı.

YAŞADIĞI SORUNLARDAN DOLAYI OKULDAN ATILDI

İstanbul'da Iraklı olduğu iddia edilen Y.K. adlı öğrenci, alınan ilk bilgilere göre; Eyüpsultan ilçesindeki özel bir lisede Aralık 2023 tarihinde öğretmeni ve ardından okul müdürü İbrahim Oktugan’la yaşadığı sorunlardan sonra okuldan atıldı.

5 AY SONRA OKULA GELDİ 

Öğretmenleri ile sorun yaşadığı gerekçesiyle okuldan atılan Y.K., 5 ay sonra liseye gelerek okul müdürü İbrahim Oktugan’ın odasına girdi.

OKUL MÜDÜRÜNE KURŞUN YAĞDIRDI 

Saat 10.00 sıralarında meydana gelen olayda yanında getirdiği silahı belinden çıkararak okul müdürünü hedef alan Y.K., 5 el ateş ederek İbrahim Oktugan’ı ağır şekilde yaraladı. Y.K. daha sonra ise olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

OKUL MÜDÜRÜ KANLAR İÇİNDE KALDI 

Silah seslerini duyan öğrenci ve öğretmenler panik halinde sınıflarından dışarı çıktı. Odaya gelen öğretmenler, okul müdürünü kanlar içinde yerde gördü ve polis ekiplerine haber verdi.

KAÇAN ÖĞRENCİ YAKALANDI

Olayın ardından kaçan öğrenci polis ekiplerince yakalandı. Gözaltına alınan şüphelinin emniyetteki işlemleri sürüyor. Öte yandan, 4 öğrenci ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

 

Habere Tepki Ver

0

0

1

1

1

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Genel


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading