Yandex Metrica

Sitede Ara

İstanbulkart kullananlara sevindirici haber! Bunu yapana hediye veriliyor

İstanbulkart kullananlara sevindirici haber! Bunu yapana hediye veriliyor

İstanbulkart sahibi herkesi ilgilendirecek haber verildi. İstanbulkart ile ilgili kampanyalar gündemde yerini aldı. İstanbulkart sahipleri için yeni bir kampanya daha yapıldı. Kart sahiplerinin hazırlanan kampanyaya katılması sonucu tall boy kahve hediye kazanacak. Kampanyaya göre İstanbulkart’ı olup da Starbucks Mobil’i ilk defa indirip İstanbulkart ile 50 TL bakiye yükleyene küçük boy içecek hediye edilecek.

Genel

23.01.2024, 19:37

İstanbulkart sahiplerini yakından ilgilendiren haber geldi. İstanbulkart kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Yapılan kampanyaya göre İstanbulkart sahiplerinin Starbucks Mobil’i ilk defa indirip İstanbulkart ile 50 TL bakiye yükleyene küçük boy içecek hediye edilecek. Kampanya 2 Haziran - 2 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak.

Araç sahipleri trafikte sakın bunu yapmayın: 32.233 TL para ve ehliyete el koyma cezası var! Araç sahipleri trafikte sakın bunu yapmayın: 32.233 TL para ve... Haberi Görüntüle

KAMPANYA KOŞULLARI NELER?

Kampanya 2 Haziran 2022 – 2 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

• Kampanyadan faydalanmak için Starbucks mobil uygulamasını ilk defa indirmiş olmak ve İstanbulkart ile 50 TL ve üzeri bakiye yüklemek gereklidir.

• Starbucks mobil uygulamasını ilk defa indiren ve İstanbulkart ile 50 TL ve üzeri bakiye yükleme işlemine özel işlemine özel 15 yıldız = 1 küçük boy (tall) kahve hediye edilmektedir.

• Halihazırda Starbucks uygulamasını kullanan misafirler ‘Hoş Geldin (15 yıldız)’ kampanyasından faydalanamamaktadır.

• Starbucks uygulamasındaki ‘Para Yükle’ seçeneğinden İstanbulkart seçilerek verilen talimat, NFC teknolojisine sahip cihazlarda İstanbulkart telefonun arkasına dokundurarak aktifleştirebilir.

• Starbucks cüzdana aktarılan bakiyelerin iadesi yoktur ve yalnızca Starbucks mağazalarında kullanılabilmektedir.

• İstanbulkart üzerinden Starbucks Card oluşturmak için İstanbulkart kullanıcısı olmak gereklidir.

• ‘Yıldız’ hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştikten sonra 24 saat içerisinde Starbucks hesabına yüklenecektir. Yüklenen yıldızlar Starbucks hesabında görülebilir.

• Kazanılan ‘Hoş Geldin Yıldızları’ 2 yıl süreyle geçerlidir.

• Kampanya seçili mağazalarda geçerlidir. Sabiha Gökçen, Antalya Havalimanı HMSHost Starbucks mağazaları kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan yararlanılabilecek mağaza listesi için https://www.starbuckscardtr.com/stores linki ziyaret edilebilir.

• Yüklenen yıldızlar Starbucks Mobil üzerinden yapılacak ödemelerde kullanılabilir.

• Starbucks kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklıtutar.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading