Yandex Metrica
SON DAKİKA
İstanbul karanlığa gömülecek! BEDAŞ 12 Aralık Salı elektrik kesintisi: İstanbul'da elektrik kesintilerinin yapılacağı ilçeler açıklandı 

İstanbul karanlığa gömülecek! BEDAŞ 12 Aralık Salı elektrik kesintisi: İstanbul'da elektrik kesintilerinin yapılacağı ilçeler açıklandı 

İstanbullular için önemli bir bilgilendirme yapıldı. İstanbullular için her gün güncel elektrik kesintileri hakkında bilgilendirme yapan BEDAŞ, 12 Aralık Salı günü elektrik kesintilerinin yaşanacağı ilçe ve mahalleleri açıkladı. Yapılacak elektrik kesintilerini ALO 186 hattı üzerinden veya AYEDAŞ ve BEDAŞ'ın planlı elektrik kesintileri sayfasından öğrenebilirsiniz.

Genel

23.01.2024, 21:49

BEDAŞ, 12 Aralık Salı günü planlı bakım ve arıza çalışmaları nedeniyle bazı ilçelerde elektrik kesintisi yaşanacağını söyledi. İstanbul'da 12 Aralık Salı günü gerçekleşecek elektrik kesintileri, vatandaşların en fazla merak ettiği konular arasında yer alıyor.

İstanbul'un elektrik kesintisi yaşayacak ilçelerinin listesi, internet kullanıcıları tarafından yoğun ilgi görüyor. Bu kapsamda 12 Aralık Salı günü elektriklerin kesileceği ilçeler de sokak sokak açıklandı.

Peki, 12 Aralık Salı günü elektrikler ne zaman yeniden gelecek? Elektrik kesintisi ne kadar sürecek ve hangi ilçeleri etkileyecek?

18-19 ASKİ (Ankara) su kesintisi! Ankara'da sular mı kesilecek? ASKİ... Haberi Görüntüle

İSTANBUL ELEKTRİK KESİNTİSİ SORGULAMA EKRANI

AYEDAŞ'ın Anadolu Yakası'ndaki elektrik kesinti ve arıza işleriyle ilgilendiği, BEDAŞ'ın ise Avrupa Yakası'ndaki elektrik tedarik ve arıza işleri ile ilgilendiği biliniyor.

Planlı elektrik kesintileri hakkında İstanbul'un Anadolu Yakası'nda güncel bilgilere AYEDAŞ'ın resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

ANADOLU YAKASI ELEKTRİK KESİNTİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

AVRUPA YAKASI ELEKTRİK KESİNTİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading