Yandex Metrica
SON DAKİKA
İskenderun’da bazı okullar sular altında kaldı: Eğitime bir gün ara verildi

İskenderun’da bazı okullar sular altında kaldı: Eğitime bir gün ara verildi

Hatay'da geçtiğimiz günlerde etkili olan fırtına nedeniyle İskenderun sahili sular altında kaldı. Kaymakam Mehmet Sefa Demiryürek, fırtına nedeniyle sular altında kalan dört okulda eğitime bir gün daha ara verildiğini duyurdu.

Genel

23.01.2024, 21:46

Yurdun büyük bölümünde olumsuz hava koşulları etkisini gösterirken Hatay'ın İskenderun ilçesinde sahil bölgeleri sular altında kaldı. 

Hatay’ın İskenderun ilçesinde sahildeki bölgelerin fırtınada sular altında kalması nedeniyle dört okulda eğitime bir gün ara verildi.

Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası çökmenin yaşandığı İskenderun sahili, geçtiğimiz günlerde etkili olan fırtınayla sular altında kaldı. İlçe merkezinde olumsuz hava şartları birçok noktada yaşamı olumsuz etkiledi.

19 Şubat 2024 Pazartesi Bursa elektrik kesintisi listesi! UEDAŞ duyurdu:... Haberi Görüntüle

KAYMAKAM DEMİRYÜREK DUYURDU

İskenderun Kaymakamı Mehmet Sefa Demiryürek, ilçede 4 okulda eğitime bir gün ara verildiğini duyurdu. Kaymakam Demiryürek, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda, “Sahil Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Şemsettin Mursaloğlu Anadolu Lisesi, Hanifi Uysal Ortaokulu ve aynı binayı kullanan İnönü Ortaokulu, bahçelerindeki su birikmesi ve ulaşım yollarının kapalı olması sebebiyle eğitim öğretime yarın da ara vereceklerdir” dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading