Yandex Metrica

Gebeceler Belediyesi'ne Vali Yardımcısı Ali Rıza Çalışır kayyım olarak atandı!

Gebeceler Belediyesi'ne Vali Yardımcısı Ali Rıza Çalışır kayyım olarak atandı!

Gebeceler Belediye Başkanı Hüseyin Toğulluk ruhsatsız silah taşımak nedeniyle ceza almıştı. Toğulluk'un bu nedenle mazbatası iptal edilmişti. Bunun üzerine Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Ali Rıza Çalışır belediyeye kayyım olarak atandı.

Genel

07.05.2024, 11:05

Afyonkarahisar’da Gebeceler Belediye Başkanı Hüseyin Toğulluk’un ruhsatsız silah taşıması nedeniyle ceza alması sonrası mazbatası iptal edildi.

MEB'den öğlencilere sürpriz tatil: Mini tatil hangi sınıflar için uygulanacak! MEB'den öğlencilere sürpriz tatil: Mini tatil hangi sınıflar için uygulanacak! Haberi Görüntüle

VALİ YARDIMCISI ALİ RIZA ÇAKIŞIR KAYYIM OLARAK ATANDI

Afyonkarahisar merkeze bağlı AK Partili Gebeceler Belediyesi'ne Vali Yardımcısı Ali Rıza Çalışır kayyım olarak atandı. 

FETÖ'ye KISKAÇ operasyonu! 17 ilde çok sayıda şüpheli yakalandı FETÖ'ye KISKAÇ operasyonu! 17 ilde çok sayıda şüpheli yakalandı Haberi Görüntüle

'KASABAMIZA HAYRLI UĞURLU OLSUN'

Gebeceler Belediyesi'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Sayın Valimiz Doç.Dr.Kübra Güran Yiğitbaşı’nın tensipleriyle Belediye Başkan Vekili olarak belediyemize atanan sayın Vali Yardımcısı Ali Rıza Çalışır bu gün itibariyle görevine başlamıştır. Kasabamıza Hayırlı uğurlu olsun inşallah” denildi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading