SON DAKİKA
Dilan Polat'ın bakıcısı (Şule) Shaklo Khaydarova kimdir? Shaklo Khaydarova nereli?

Dilan Polat'ın bakıcısı (Şule) Shaklo Khaydarova kimdir? Shaklo Khaydarova nereli?

Tutuklu yargılanan Dilan Polat ve eşi Engin Polat'ın evlerinde çalışan ve Şule diye adlandırılan ancak gerçek adının Shaklo Khaydarova olduğu öğrenilen yardımcısı hakkında yeni iddialar gündeme geldi. (Şule) Shaklo Khaydarova'nın Polat ailesinin tutuklanmasından sonra eve kendi akrabalarını yerleştirdiği iddia edilmişti. İddialar sonrası harekete geçilerek Shaklo Khaydarova ile bir akrabası gözaltına alındı. Peki Dilan Polat'ın bakıcısı (Şule) Shaklo Khaydarova kimdir? Shaklo Khaydarova nereli?

Genel

15.02.2024, 15:11

"Dilan Polat'ın bakıcısı (Şule) Shaklo Khaydarova kimdir? Shaklo Khaydarova nereli?" sorusu şu sıralar gündemde yer alıyor. Dilan Polat soruşturması kapsamında Polat ailesinin yardımcıları ve çocuklarının bakımını yapan (Şule) Shaklo Khaydarova ismi sıkça duyulmuştu.

One Day 2. sezon ne zaman? One Day (Bir Gün)... Haberi Görüntüle

SHAKLO KHAYDAROVA KİMDİR? (ŞULE)

Dilan Polat ve Engin Polat'ın tutuklanmasının ardından evlerinde kalmaya devam eden Shaklo Khaydarova'nın akrabalarını yurt dışından getirip eve yerleştirdiğine ilişkin sosyal medya paylaşımları oldukça çok konuşulmuştu. İddialar üzerine güvenlik güçleri harekete geçti. Bu kapsamda polis ekipleri tarafından evde yapılan kontrollerde, Shaklo Khaydarova'nın ikamet izninin bittiği, Nargiza Khaydarova'nın ise yaklaşık 10 ay önce turist vizesi ile ülkeye girdiği ve kaçak durumda olduğu tespit edildi. (Şule) Shaklo Khaydarova'nın ve akrabasının sınır dışı edileceği belirtildi. 

Kendisinden Şule olarak bahserilen Shaklo Khaydarova Polat ailesinin kara kutusu olarak adlandırılıyordu. Şule Polat çiftinin tutuklamasımdan sonra "Altınlar, paralar verildiği zaman mutlu ve huzurluyken buradaysam, en zor, ağır günde de buradayım" ifadelerini kullanmıştı.

Bakanlık harekete geçti! Kullanım sayısı arttı: Aracıyla o şekilde trafiğe... Haberi Görüntüle

SHAKLO KHAYDAROVA NERELİ?

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin yardımcısı ve çocuklarının bakıcısı (Şule) Shaklo Khaydarova'nın Özbekistan uyruklu olduğu öğrenildi. 

Bakan Tekin sinyali vermişti! Ara tatilde flaş gelişme: Öğrenciler üzgün... Haberi Görüntüle

AKRABALARINI POLATLARIN VİLLASINA YERLEŞTİRDİ İDDİASI

 (Şule) Shaklo Khaydarova'nın Özbekistan'dan 12 akrabasını çağırıp Polat ailesinin villasına yerleştirdiği iddiaları gündeme geldi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading