Sinop'un İnce Burun mevkiinde 2 Temmuz'da denizde ceset gören vatandaşlar, polise haber verdi. İhbar üzerine bölgeye gelen ekipler, bir erkeğe ait olduğunu belirledikleri cesedi sudan çıkardı. Yapılan incelemenin ardından ceset otopsi için Adli Tıp Kurumu’na götürüldü.
![Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi vurduktan sonra kendi kafasına sıktı!](https://www.trhaber.com/uploads/photos/2024/07/resim-2024-07-15-163752859.webp)
DNA İNCELEMESİYLE BULUNDU
Trabzon Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsideki DNA testi ile kimlik doğrulaması sonucu cesedin Kastamonu’nun İnebolu ilçesine bağlı Çaykıyı Köyü’nden Mustafa Aydoğan'a ait olduğu belirlendi. 14 ay önce vefat eden Aydoğan'ın mezarı 27 Haziran'daki selde sürüklenerek kaybolmuştu. Ekiplerin kendileriyle temasa geçmesi üzearine Sinop'a gelen Aydoğan'ın yakınları tarafından alınan cenaze, defnedilmek üzere İnebolu'ya götürüldü. DHA