Yandex Metrica

CHP'li başkan Alim Karaca'dan skandal! 12 dakikada 68 kez küfür etti

CHP'li başkan Alim Karaca'dan skandal! 12 dakikada 68 kez küfür etti

Muğla'nın Fethiye ilçesi, CHP'li Belediye Başkanı Alim Karaca, Lokman Hekim Fethiye Belediyespor'un kötü yönetildiğini söyleyen ve yönetimi eleştiren Serkan Yalnız adlı taraftara telefonla ulaşarak 12,5 dakika boyunca galiz küfürler etti.

Genel

31.03.2024, 13:32

Muğla'nın Fethiye ilçesi, CHP'li Belediye Başkanı Alim Karaca, küfür skandalıyla gündemde. Lokman Hekim Fethiye Belediyespor'un basketbol takımının taraftarı olan Serkan Yalnız, sosyal medya üzerinden kulübün kötü yönetildiğini belirterek eleştirilerde bulundu. Belediyenin kulübe sahip çıkmasını isteyen Yıldız, takımın kapanma sürecine girdiğini belirterek duruma bir an önce el konulmasını istedi. Bunun üzerine Alim Karaca daha önce birkaç kez görüştüğü Serkan Yalnız'a 6 Temmuz'da mesaj atarak "Bu işlere burnunu sokma" diyerek tehdit etti. Serkan Yalnız, Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek şikayetçi oldu.

Ünlü sanatçıdan Gazze'ye destek: Konserde Filistin bayrağı açtı, büyük alkış aldı Ünlü sanatçıdan Gazze'ye destek: Konserde Filistin bayrağı açtı, büyük alkış... Haberi Görüntüle

12,5 DAKİKA BOYUNCA KÜFÜR ETTİ

Yenişafak'ın aktardığı bilgiye göre; ancak Serkan Yalnız, eleştirilerine devam edince CHP'li Karaca, 27 Ağustos'ta tekrar mesaj attı. "Sana hesap mı vermek zorundayım" diyen Karaca, ardından da telefon açtı. 12,5 dakika konuşan Karaca, Yalnız'a ve ailesine galiz küfürler yağdırdı. Yalnız'ın savcılığa sunduğu ses kaydına göre, Karaca görüşme boyunca tam 68 kez küfür etti.

FETÖ'ye KISKAÇ operasyonu! 17 ilde çok sayıda şüpheli yakalandı FETÖ'ye KISKAÇ operasyonu! 17 ilde çok sayıda şüpheli yakalandı Haberi Görüntüle

''TEHDİT TELEFONLARI ALIYORUM''

Serkan Yalnız isimli taraftar, dün Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı'na giderek Karaca hakkında şikayetçi oldu. Serkan Yalnız, kendisinin de CHP'li olduğunu Karaca ile daha önce birçok kez görüştüğünü söyledi. Karaca'nın kendisine küfürler yağdırdığını aktaran Yalnız "Belediye başkanının çevresi, belediyeden beklentileri olan kişiler, arayıp davayı geri çekmem konusunda tehdit ediyorlar. Davayı geri çek bu işi uzatma şeklinde tehdit telefonları alıyorum." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading