Yandex Metrica

Sitede Ara

Canlı yayında birbirlerine girdiler! Hakaretlere daha fazla dayanamayan Mehmet Metiner bakın ne yaptı

Canlı yayında birbirlerine girdiler! Hakaretlere daha fazla dayanamayan Mehmet Metiner bakın ne yaptı

KRT TV canlı yayınında karşı karşıya gelen Mehmet Metiner ile Sinan Oğan, birbirine girdi. Birbirlerine sert sözler söyleyen ikili hakaret etmeyi ihmal etmedi. Canlı yayında 'Suriyeli mülteciler gitmeli mi?' konusunu tartışan Oğan ile Metiner'i sunucu Seçil Özer bile sakinleştiremedi. O anlar canlı yayına yansıdı.

Genel

23.01.2024, 19:11

kRT TV'de Referans programına katılan AK Parti eski milletvekili Mehmet Metiner ile TÜRKSAM Başkanı Sinan Oğan arasında sığınmacılar konusunda bir tartışma çıktı. 

Tartışma ilerleyen dakikalarda hararetini artırarak hakaretli konuşmalara dönüştü. 

Tartışma bir anda karşılıkla hakaretlere dönüşünce ortam gerildi. Oğan'ın kendisi için 'Türkiye Türkçesinden bir haber' demesine sinirlenen Metiner, moderatör Seçil Özer'e tepki gösterdi.

Yazın sıcağına aldanmayın! Meteorolojiden 10 il sarı kodlu uyarı! İşte 1 Temmuz 2024 Hava durumu raporu... Yazın sıcağına aldanmayın! Meteorolojiden 10 il sarı kodlu uyarı! İşte... Haberi Görüntüle

'SAYGISIZLIK BU'

Özer'in müdahale etmesi gerektiğini ifade eden Metiner 'Sizi rahatsız etmiyor mu? Saygısızlık bu' diye konuştu. 

İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını sakladığı yerler tüyler ürpertti! İstanbul'da vahşet: Temizlik ilanından çağırıp genç kızı öldürdü! Ceset parçalarını... Haberi Görüntüle

CANLI YAYINDAN AYRILDI 

Karşılıklı hakaretler devam ederken, Metiner 'Ben bu saygısızla aynı ortamda bulunmak istemiyorum' diyerek stüdyoyu terk etti. 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading