Yandex Metrica

Ayten Kahraman'ı dolandıran adamın sicili kabarık! Yeni mağdurlar ortaya çıktı

Ayten Kahraman'ı dolandıran adamın sicili kabarık! Yeni mağdurlar ortaya çıktı

7 sene önce sosyal medyadan tanıştığı Ayten öğretmeni 5.5 milyon lira dolandıran Adem Dolapçı’nın, dernek yöneticisini 20 milyon, belediye çalışanını ise 500 bin lira dolandırdığı ortaya çıktı.

Genel

21.03.2024, 10:47

7 sene önce sosyal medya üzerinden tanıştığı genç adam Ayten Kahraman’ın adeta kabusu oldu. Evlenme vaadi ile kandırılan 47 yaşındaki kadın, kendisini inşaat mühendisi olarak tanıtan adamın borçlarını ödemek için arabasını ve evini sattı. Yetmedi onun için kredi çekti. Borç batağındaki kadın eski nişanlısından şikayetçi oldu.

Resmi Gazete'de yayımlanmıştı! Tarih belli oldu: Onu takmayanlar trafiğe çıkamayacak! Resmi Gazete'de yayımlanmıştı! Tarih belli oldu: Onu takmayanlar trafiğe çıkamayacak! Haberi Görüntüle

YENİ MAĞDURLAR ORTAYA ÇIKTI

Ankara'da kendisini müteahhit ve gazi olarak tanıtıp, öğretmen Ayten Kahraman'ı 5.5 milyon lira dolandıran Adem Dolapçı'nın yeni mağdurları ortaya çıktı.

Kilis'te kan donduran olay: Anne ve çocuklar boğuldu, baba ipte asılı halde bulundu! Kilis'te kan donduran olay: Anne ve çocuklar boğuldu, baba ipte... Haberi Görüntüle

HERKESİ FARKLI BİR ŞEKİLDE DOLANDIRDI

Terörle Mücadele Sırasında Yaralanıp Gazi Sayılmayanlar Derneği Ankara Şube Başkan Yardımcısı Mustafa Uludoğan, Dolapçı'nın kendisini 20 milyon lira dolandırdığını, belediyede şoför olarak çalışan Birol Horuzcu ise "Hobi bahçesi yapacağım" diyerek 500 bin lira dolandırıldığını anlattı.

12 Mayıs (bugün) Anneler Günü'nde İstanbul'da (otobüsler) toplu taşıma ücretsiz mi? Metrobüs, metro bedava mı? 12 Mayıs (bugün) Anneler Günü'nde İstanbul'da (otobüsler) toplu taşıma ücretsiz... Haberi Görüntüle

'İNSANLARIN İYİ NİYETLERİNİ KULLANIYOR'

Sabah gazetesinin haberine göre Adem Dolapçı mağdurlarından biri olan Mustafa Uludoğan, kendisini de çiftlik yapacağını söyleyerek 20 milyon lira dolandırdığını söyledi.

Uludoğan, "Adem Dolapçı insanların iyi niyetini kullanıyor. Kızımın adına çiftlik kurmak istiyordum. Kendisini iyi bir müteahhit olarak tanıttı. Çiftliği Ankara Ayaş'ta yapacaktı. Çiftliğe başladı. Kendisine 6 sene önce 16 milyon liralık açık senet verdim. İşi yarım bırakınca 'imza atıp ayrılsın' diye senedi verdim. Kırsal Kalkınma Programı'na göre sözleşme hangi müteahhitle yapılırsa o müteahhidin bitirmesi gerekiyor. 'İşten çekilsin' diye teminat senedi verdim. Ancak hayatımı mahvetti. Senedimi de geri vermedi. Ayrıca Adem Dolapçı'nın ABC isimli firmasına önce 970 bin lira, sonra da 3 milyon 500 bin lira havale yaptım. Bütün malzemeleri aldığı firmalara, çalıştırdığı ustalara ileri tarihli çekler vermiş. Ödeme yapmamış" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading