Yandex Metrica
SON DAKİKA
30 Eylül Ankara Murat Dalkılıç konseri saat kaçta, ne zaman? Ankara Murat Dalkılıç konseri nerede yapılacak?

30 Eylül Ankara Murat Dalkılıç konseri saat kaçta, ne zaman? Ankara Murat Dalkılıç konseri nerede yapılacak?

Ankara Başkent Kültür Yolu Festivali kapsamında sevilen şarkıcılar Ankara'da unutulmaz konserler verecek. 30 Eylül Cumartesi günü ise Murat Dalkılıç konser verecek. Konsere binlerce kişinin katılması bekleniyor. Peki 30 Eylül Ankara Murat Dalkılıç konseri saat kaçta, ne zaman başlayacak? Ankara Murat Dalkılıç konseri nerede yapılacak?

Genel

21.02.2024, 17:37

Ankara'da festival başladı. Başkent Kültür Yolu Festivali 16 Eylül'de başladı. Festival 1 Ekim'de sona erecek. Festivalde sevilen şarkıcılar da konserler verecek. Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç da Ankara'da binlerce kişiyle birlikte şarkılarını seslendirecek. 30 Eylül Cumartesi günü yapılacak olan konsere müzik severlerin ilgisi oldukça fazla. Dev konserleri kaçırmak istemeyen müzik severler 30 Eylül Ankara Murat Dalkılıç konseri saat kaçta, ne zaman başlaaycak? Ankara Murat Dalkılıç konseri nerede yapılacak? sorularına yanıt arıyor. 

Kız Kulesi açıldı mı? 2024 Kız Kulesi giriş ücreti ne... Haberi Görüntüle

30 EYLÜL ANKARA MURAT DALKILIÇ KONSERİ SAAT KAÇTA, NE ZAMAN?

30 Eylül Cumartesi günü sevilen şarkıcı Murat Dalkılıç Ankara'da konser verecek. Konserin başlama saati 21.00 olacak. Konserin yaklaşık olarak 1 saat sürmesi bekleniyor.

Mazot indirim son dakika: 21 Şubat mazota indirim mi geldi?... Haberi Görüntüle

MURAT DALKILIÇ KONSERİ NEREDE?

Konser Ankara'da Millet Bahçesi'nde yapılacak. Konsere katılım ücretsiz olacak. Konserlerden sergilere, tiyatrodan opera ve bale gösterilerine, söyleşilerden atölyelere, çocuk etkinliklerinden dijital sanatlara kadar yüzlerce etkinlik sizi bekliyor.

ANKARA KÜLTÜR YOLU FESTİVALİ TAKVİMİ

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Loading