Yandex Metrica

Sitede Ara

22 Eylül Ankara Bengü konseri saat kaçta başlayacak? Ankara Bengü konseri ne zaman? Konser nerede yapılacak?

22 Eylül Ankara Bengü konseri saat kaçta başlayacak? Ankara Bengü konseri ne zaman? Konser nerede yapılacak?

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından organize edilen Ankara Başkent Kültür Yolu Festivali başladı. Birbirinden sevilen şarkıcıların sahne aldığı Festivale yüz binlerce kişinin katılması bekleniyor. 22 Eylül Cuma günü ise şarkılarıyla hayranlarının gönlünde taht kurmuş bir isim olan Göksel unutulmaz bir konser verecek.

Genel

30.01.2024, 11:48

Türkiye Kültür Yolu Festivalleri'nde sıradaki durak Ankara oldu. Ankara'da Başkent Kültür Yolu Festivali 16 Eylül'de başladı. Festval 1 Ekim'de sona erecek. Festival kapsamında vatandaşların sevdiği şarkıcılar konser verecek ve hayranları ile bir araya gelecek. 22 Eylül akşamı tavrı ve sesi ile milyonların beğenisini kazanan Göksel sahne alacak. 22 Eylül Ankara Göksel konserine binlerce kişinin katılması bekleniyor. Göksel sevilen şarkılarını hayranları ile birlikte seslendirecek. 

22 EYLÜL ANKARA GÖKSEL KONSERİ SAAT KAÇTA BAŞLAYACAK?

Başkent Kültür Yolu Festivali'nde 22 Eylül'de Göksel hayranlarına unutulmaz bir konser deneyimi yaşatacak. Ankara Göksel konseri saat 21.00'de başlayacak. Konsere binlerce kişinin katılması bekleniyor.

ANKARA GÖKSEL KONSERİ NE ZAMAN BİTER?

22 Eylül Göksel konserinin 1 saat süreceği tahmin ediliyor. Konser tahmini olarak 22.00 sıralarında sona erecektir.

ANKARA GÖKSEL KONSER NEREDE?

Göksel konseri Ankara'da Başkent Millet Bahçesi konser alanında yapılacak. Kültür Yolu Festivallerinde; konserlerden sergilere, tiyatrodan opera ve bale gösterilerine, söyleşilerden atölyelere kadar binlerce etkinlik ücretsiz olacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading