Yandex Metrica

Sitede Ara

2024 ÖSYM EKPSS TERCİH SONUÇLARI EKRANI! Kamuya 2392 engelli memur ataması yapıldı mı, ne zaman yapılacak?

2024 ÖSYM EKPSS TERCİH SONUÇLARI EKRANI! Kamuya 2392 engelli memur ataması yapıldı mı, ne zaman yapılacak?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, kamuya 2 bin 392 engelli ataması yapılacağını açıkladı. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2024 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sonuç ve kura usulü ile yerleştirme için 10-19 Ocak tarihleri belirlenmişti. Peki EKPSS tercih sonuçları açıklandı mı? Kamuya 2392 engelli kamu personeli ataması gerçekleşti mi?

Genel

11.04.2024, 20:26

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, kamuya 2 bin 392 engelli ataması yapılacağını duyurmuştu.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 2024 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sonuç ve kura usulü ile yerleştirme için 10-19 Ocak tarihleri belirlenmişti. 

Peki EKPSS tercih sonuçları açıklandı mı? Kamuya 2392 engelli kamu personeli ataması gerçekleşti mi? İşte son durum...

Kışlıklar kaldırılsın! Türkiye yaza hızla giriş yapıyor! O iller için meteorolojiden sıcak hava dalgası alarmı geldi! Kışlıklar kaldırılsın! Türkiye yaza hızla giriş yapıyor! O iller için... Haberi Görüntüle

EKPSS TERCİH SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

2024 EKPSS tercih sonuçları açıklandı. 2024-EKPSS/Kura İle Engelli Kamu Personeli Yerleştirme Tercih Kılavuzu’nda yer alan kamu kurum ve kuruluşlarının kadrolarına, kura usulü ile engelli kamu personeli yerleştirme işlemleri noter huzurunda gerçekleştirilmiştir.

Bayram tatilinde sıkılmaya fırsatınız olmayacak! İşte ailece izleyebileceğiniz 20 film! Bayram tatilinde sıkılmaya fırsatınız olmayacak! İşte ailece izleyebileceğiniz 20 film! Haberi Görüntüle

EKPSS TERCİH SONUÇLARI NASIL SORGULANIR?

Adaylar, yerleştirme sonuçlarına ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleriyle erişebilecektir.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Genel


Loading