Yandex Metrica

Sitede Ara

2024 emekli ikramiyesi Nisan'da mı verilecek? Emekli maaşı ilk ve ikinci ödeme ne zaman yapılacak? 2024 emekli ödeme takvimi yayınlandı! Hangi emekli ne kadar ikramiye alacak?

2024 emekli ikramiyesi Nisan'da mı verilecek? Emekli maaşı ilk ve ikinci ödeme ne zaman yapılacak? 2024 emekli ödeme takvimi yayınlandı! Hangi emekli ne kadar ikramiye alacak?

Türkiye'de bulunan 16 milyon emekli  vatandaşımız emekli ikramiyelerinin, emekli maaşlarının ilk ödemesinin 2024 yılında hangi tarihte hesaplara yatırılacağını araştırmaya başladı. Türkiye'de emekli ikramiyeleri belirli tarihler arasında yatırılıyor. Emekli vatandaşlarımız 2024 yılının ilk ikramiyesinin ne zaman yatacağını arama motorlarında araştırmaya başladı. Peki 2024 Emekli ikramiyesi ne zaman yatırılacak? Emekli ikramiyesi Nisan'da mı verilecek? Emekli maaşı ilk ve ikinci ödeme ne zaman yapılacak? 2024 emekli ödeme takvimi yayınlandı mı? 

Ekonomi

02.04.2024, 02:06

Yaklaşık 16 milyon emekliyi ilgilendiren 2024 yılı emekli ikramiyeleri ödemeleri merak konusu oldu. Emekliler, emekli ikramiyesinin 2024 yılında hangi tarihler arasında gerçekleşeceğini araştırmaya başladı. 2024 yılında emekli ikramiyelerinin ilk ve ikinci ödeme tarihleri ise belli oldu.

Peki 2024 Emekli ikramiyesi ne zaman yatırılacak? Emekli ikramiyesi Nisan'da mı verilecek? Emekli maaşı ilk ve ikinci ödeme ne zaman yapılacak? 2024 emekli ödeme takvimi yayınlandı mı? 

Deprem bölgesi kalkınıyor! Bakan Şimşek dış finansman rakamlarını açıkladı Deprem bölgesi kalkınıyor! Bakan Şimşek dış finansman rakamlarını açıkladı Haberi Görüntüle

2024 YILINDA İLK EMEKLİ İKRAMİYESİ NE ZAMAN VERİLECEK?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ilk emekli ikramiyesinin hesaplara yatırılacağı tarihi açıkladı. İlk Emekli ikramiyesi 2-5 Nisan 2024 tarihleri arasında emeklilere verilecek. SSK ve BAĞKUR, memur emeklilerinin tahsis numaralarına göre ödeme günlerini ise Çalışma Bakanlığı duyuracak.

50 yaş altı 3600 primle erken emeklilik müjdesi! Yeni EYT Meclis'e girdi: Tarih belli oldu 50 yaş altı 3600 primle erken emeklilik müjdesi! Yeni EYT... Haberi Görüntüle

2024 EMEKLİ İKRAMİYESİ VE AYLIĞI BAŞVURU TARİHİ SON GÜNÜ NE ZAMAN? 

Emekli adayları, emekli olmak isteyen kişiler emekli ikramiyelerinden yararlanabilmek için emekli aylığı başvurusu son tarihini araştırmaya başladı. 2024 yılında 31 Mart gününe kadar aylık başvuru yapan kişiler, emekli ikramiyesinden de yararlanabilecek.

Tabeladaki fiyatlar her an değişebilir: İşte benzin, motorin ve LPG fiyatlarındaki son durum Tabeladaki fiyatlar her an değişebilir: İşte benzin, motorin ve LPG... Haberi Görüntüle

EMEKLİ AYLIĞI BAŞVURUSU YAPANLAR İKRAMİYEDEN YARARLANABİLECEK Mİ?

2024 yılında 31 Mart gününe kadar aylık başvuru yapan kişiler, emekli ikramiyesinden faydalanabilecek.

Yeni vergi paketinde yer aldı: Başkasının IBAN'ını kullananlara ceza yağacak! Yeni vergi paketinde yer aldı: Başkasının IBAN'ını kullananlara ceza yağacak! Haberi Görüntüle

2024 İKİNCİ EMEKLİ İKRAMİYESİ TARİHİ BELİRLENDİ Mİ? İKİNCİ İKRAMİYE NE ZAMAN VERİLECEK?

Emekliler ikinci ikramiyeyi Haziran ayında alacak. Kurban Bayramı 16-19 Haziran tarihlerine denk geliyor. Bu tarihten önce, iddialara göre10-15 Haziran arasında da Kurban Bayramı ikramiyesi yatırılmış olacak.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Hakan ULUDAĞ

TRHaber.com - Ekonomi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading