banner2

Şimdi de LGBT kreşi! Avrupa sapkınlığın pençesinde can çekişiyor

İngiltere'de 'anne-baba' kelimelerinin 'cinsiyetçi ve saldırgan' denilerek yasaklanmak istenmesinin ardından bu kez hayvan tecavüzcülerinin 'onur' eylemi yaptığı Almanya sahneye çıktı: LGBT kreşi açıp çocukları da ülkece tanınan bir pedofile teslim etmeye hazırlanıyorlar!

Dünya 12.10.2022, 10:47
Abone ol
Şimdi de LGBT kreşi! Avrupa sapkınlığın pençesinde can çekişiyor

Avrupa ülkeleri LGBT pençesinde can çekişiyor. İngiltere Yerel İdareler Kurumu 'anne-baba' kelimelerini bile 'cinsiyetçi ve saldırgan' bularak çocukların bu ifadeleri kullanmalarını yasaklamak istedi. 350'yi aşkın yerel yöneticiye iletilen yasaklı kelimeler listesinde "Her kadın doğurup anne olamıyor, her baba aslında erkek değil. Cinsiyetçi, saldırgan ve dışlayıcı ifadelerden kaçınmamız lazım" denildi. 

Geçtiğimiz günlerde hayvan tecavüzcülerinin toplu eylemine sahne olan Almanya ise LGBT sapkınlığını kreşlere kadar indirdi. Almanya’nın başkenti Berlin’deki Eşcinsel Danışmanlığı adlı şirket, ilkbahar aylarında iki 'eşcinsel kreşi'nin açılışını yapacağını duyurdu. Pilot proje olarak dayatılan kreşlerin, şirketin 'çok kuşaklı ev projesi' kapsamında kurulması bekleniyor.

'ONLARA EŞCİNSELLİĞİ ANLATACAĞIZ'

Aydınlık gazetesinden Can Çakır'ın duyurduğu habere göre sözde kreşin 'müjdesini' veren şirket müdürü Marcel de Groot, LGBT kreşlerinde çocuklara eşcinsel yaşamın nasıl olduğunu anlatacaklarını kaydetti.

"Bu doğrultuda mesela 16 adet alışılagelmiş çocuk kitabı ve 3 adet ise bir prensin başka bir prens ile evlendiği çocuk kitabı olacak" diyen Groot, çocukları eşcinsel olmanın gayet olağan bir durum olduğuna küçük yaşta inandırma gayesini açığa vurdu. 

Kreşler için 60 kadar çocuk için ön kayıt oluşturulduğu belirtiliyor. Groot, doğum günlerinde etek giymek ve toka takmak isteyen erkek çocukların burada diğer kreşlerden daha çok kabul göreceğini belirtiyor. 

'ÇOCUĞA ŞEHVET: BİR PEDOFİLİN PORTRESİ'

Rüdiger Lautmann

Sözkonusu kreşin yönetim kurulunda ise Almanya toplumunca tanınan bir sapık var. Bild gazetesinin haberine göre, çocuklara ilgi duyduğunu itiraf ederek 1994 yılında 'Çocuğa Şehvet: Bir Pedofilin Portresi' isimli bir de kitap yazan Rüdiger Lautmann, LGBT kreşinin patronlarından biri olacak. Geçmişte yayınladığı pek çok materyalde 14 yaş altı çocuklarla cinsel ilişkinin suç kapsamından çıkarılması gerektiğini savunan 84 yaşındaki Alman sapık, şimdi LGBT kreşindeki çocukların sorumluluğunu üstlenecek. 

Yeryüzündeki insan nüfusunu azaltma projesinin ayaklarından biri olan LGBT dayatması en çok da ABD merkezli sosyal medya şirketleri tarafından destekleniyor. Facebook (META), Instagram, Youtube ve Twitter gibi platformlarda LGBT aleyhine yapılan paylaşımlar katı biçimde sansürleniyor. LGBT propagandasının yapıldığı yazı ve görüntüler ise ne kadar çok şikayet gelirse gelsin yasaklanmak bir yana, destekleniyor. 

KÜRESEL TEHDİDİN ULAŞTIĞI BOYUT

Geçtiğimiz günlerde Almanya'nın Kassel şehrinde LGBT renkleriyle süslenmiş ve Kabe'ye benzeyen bir balon yapılmıştı. İslam'ın en kutsal mekanına yönelik bu saldırı, sosyal medyada infiale yol açmış ancak gerek Twitter gerekse de Instagram bu içerikleri kaldırmayı kabul etmemişti. Saldırgan eyleme imza atan PixelHelper adlı hesap "Kabe'yi, Kur'an'ı ve Hz. İbrahim ile İslam'ı LGBT'ye göre reforme etmek istiyoruz" mesajını paylaşmıştı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!