banner2

New York Moda Haftası'nda skandal: 10 yaşındaki LGBT çocuğu podyuma çıkardılar!

LGBT lobisi çocukları hedef almaya devam ediyor. ABD'de 10 yaşındaki Noella McMaher, New York Moda Haftası’nda podyuma çıkarıldı. McMaher’ın yürüyüşü, ABD basını tarafından "cinsiyet değiştiren en genç model" ifadeleriyle övgü yağmuruna tutuldu.

Dünya 14.09.2022, 21:48 14.09.2022, 22:20
Abone ol

Dünyanın baş belası haline gelen ve insanlığın geleceğini tehdit eden LGBT lobisi, büyük bir skandala daha imza attı. New York Moda Haftası’nda 10 yaşındaki erkek çocuğu Noella McMaher, kız çocuğu kıyafetleri ve ağır bir makyajla podyuma çıkarıldı. Dahası, yaşanan rezalete övgüler yağdıran ABD basını, çocuğun hayat hikayesini kahramanlaştırarak sundu.

KAHRAMANLAŞTIRDILAR 

Servis edilen haberlerde henüz 2 yaşındayken cinsiyet değiştirmek istediğine karar verdiği iddia edilen ve 4 yaşında hormon tedavisi almaya başlatılan McMaher, ‘cinsiyet değiştiren en genç model’ olarak lanse edildi.

SAPIK AİLEDEN PİŞKİN SÖZLER

McMaher’in LGBT’li sözde ebeveynleri ise çocuklarına başta kendilerinin ardından da LGBT lobisinin dayattığı cinsiyet değişimi skandalını savundu. Sapık aile, "Noella, bir trans çocuk olarak toplumda görünür oldu. Biz aktivistiz. Diğer trans çocuklar için de Noella’nın görünür olması çok önemli" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!