Yandex Metrica

Sitede Ara

Balkanlarda gerginlik: Sırbistan Cumhurbaşkanı Vucic orduya tam savaş durumuna geçme talimatı verdi!

Kosova'yla anlaşmazlık yaşayan Sırbistan'da Cumhurbaşkanı Alkesandar Vucic, ülke ordusunu teyakkuza geçirdi. Sırbistan ordu birlikleri Kosova sınırına doğru yola çıktı.

Dünya

23.01.2024, 22:21

Sırbistan Savunma Bakanı Milos Vucevic, yaptığı açıklamada “Birilerinin artık (Kosova Başbakanı) Albin Kurti’nin yaptığının bizi kırmızı çizgilere götürdüğünü ve diyaloğun tamamen çökmesine yol açtığını anlaması gerekiyor” dedi. Vucevic, mevcut durum için “dramatik” nitelendirmesinde bulundu.

Ölü şehirler: NASA felaketi duyurdu: 2050 yılında o yerler yaşanmaz hala gelecek: Türkiye'den 4 il var Ölü şehirler: NASA felaketi duyurdu: 2050 yılında o yerler yaşanmaz... Haberi Görüntüle

BELEDİYELERİN BAŞINA ARNAVUTLAR GETİRİLDİ

Kosova’nın kuzeyinde, yoğun olarak Sırpların yaşadığı birkaç şehirde, belediyelerin başlarına Arnavutların getirilmesi Sırpların tepkisine neden oldu. Protesto eylemleri düzenleyen Sırpların toplandığı belediye binaları önüne Kosova polisi özel harekat timleri geldi.

ABD'deki Türklerden Biden'a mektup: FETÖ çarpıtmalarına tepki! ABD'deki Türklerden Biden'a mektup: FETÖ çarpıtmalarına tepki! Haberi Görüntüle

4 YARALI VAR

Zveçan şehrinde, protestocular ve polis arasında arbede meydana geldi. Polisin biber gazı ve ses bombası ile yaptığı müdahale sonucunda  dört kişinin yaralandığı belirtildi.

Leposaviç şehrinde protestocular belediye binası önünde barikatlar kurdu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading