banner2

Yılmaz Vural'dan Balotelli'ye: Sen kimsin kardeşim!

Son dakika haberleri... Teknik direktör Yılmaz Vural, Adana Demirsporlu Mario Balotelli için çarpıcı ifadelerde bulundu.

Spor 04.09.2021, 11:26 04.09.2021, 12:58
Abone ol
Yılmaz Vural'dan Balotelli'ye: Sen kimsin kardeşim!

Tecrübeli teknik direktör Yılmaz Vural, A Spor'da katıldığı Son Sayfa programında Adana Demirspor'un yıldızı Mario Balotelli için sert  açıklamalar yaptı.

Görevden ayrılan Samet Aybaba ile konuştuğunu itiraf eden Vural, "Tedbir al, bu adam sonunu getirecek demiştim" açıklamalarında bulundu

YILMAZ VURAL: BALOTELLİ İYİ Kİ BANA DENK GELMEDİ!

"Bu nasıl bir terbiyesizlik, oyundan çıkarnen hareketler bir şeyler... Sen kimsin ki kardeşim. İyi ki bana denk gelmedi böyle bir oyuncu. Laftan anlamıyor. Gidip insan gibi davranıyorsun hayvan gibi tepki veriyor, hayvan gibi davrandığın zaman da insan gibi tepki veriyor. Garip bir duygu oyunculardaki de."

'SEN İTALYA 2.LİGİ'NDEN GELDİN'

Bu adam dünyaya problem olmuş. Şimdi ben teknik direktörüm, oyuncumla konuşuyorum; Geçmişin tabii ki beni ilgilendirdiği için buradasın. Bundan sonra yaptıklarınla yarına gideceksin. Sen İtalya 2. Ligi'nden geldin. Avrupa çapında oyuncuyken sana burada bir imkan sağlanıyor, gel kendini bul burada diyor. Adana Demirspor için de şans, kendisi için de büyük şans.

BALOTELLİ'NİN SAMET AYBABA'YA GÖSTERDİĞİ TEPKİ;

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!