banner2

Araf filmi konusu ne? Araf oyuncuları ve fragmanı

Araf filmi konusu nedir, oyuncuları kimler? Araf filmi nerede çekildi, IMDB puanı kaç? Araf filminin fragmanı, Araf filmi hangi kanalda?

Sinema / Dizi 01.09.2021, 14:29 07.09.2021, 04:26
Abone ol
Araf filmi konusu ne? Araf oyuncuları ve fragmanı

Başrollerini Neslihan Atagül, Barış Hacıhan ve Özcan Deniz'in paylaştığı Araf filmi ne anlatıyor, konusu ne? Araf filminin oyuncuları kimler? İşte tüm detaylar...

araf filmi afişi

ARAF FİLMİ NE ANLATIYOR?

Başrollerini ekranlarda görmeye alışık olduğumuz Neslihan Atagül, Barış Hacıhan ve Özcan Deniz'in paylaştığı filmde, konu arafta kalmış iki gencin hikayesidir. Zehra ile Olgun otobanda bulunan büyük bir benzinlikte vardiyalı şekilde çalışırken büyüme, hayatı anlama konularında sorunlar ve dengesizlikler yaşamaya başlar. Köyünde ailesiyle yaşayan Zehra'nın televizyon izleyerek geçirdiği hayatında Olgunla tek bir bağı vardır. Olgun'un aşkı dışında bu kiliyi bağlayan tek şey televizyonda izledikleri hayatlar üzerine kurdukları hayallerdir. Bir gün bu ikilinin çalıştığı benzin stasyonuna gelen 38 yaşındaki Mahur ve Zehra arasında başlayan aşk ise tüm dengeleri değiştirecektir. Araf filmi konusu için okumaya devam edebilirsiniz.

araf özcan deniz neslihan atagül

ARAF FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

İki gencin içsel çatışmalarını ele alan Araf filminin nerede çekildiği de merak unsuru olan konulardan. Yönetmenliğini Yeşim Ustaoğlu'nun üstlendiği Araf, Karabük'te çekildi.

ARAF KAÇ SAAT?

Geçtiğimiz gün eski popülaritesine kavuşan Araf filmi 2011 yılında çekilmiş, 2012 yılında ise vizyona girmişti. Neslihan Atagül, Barış Hacıhan ve Özcan Deniz'in başrolü paylaştığı Araf, 2 saat sürmekte.

Araf filmi oyuncuları

ARAF IMDB

Yeşim Ustaoğlu'nun yazıp yönettiği filmin IMDB puanı vatandaşlar tarafından merak edilen bir diğer konu. Dram türündeki bu film, IMDB'de 6.2 puan aldı.

Araf filmi bu akşam TRT2 ekranlarında olacak.

Sinema/Dizi haberleri için tıklayınız.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!