banner2

Neslihan Atagül kimdir, kaç yaşında? Neslihan Atagül'ün eşi kim?

Neslihan Atagül kimdir, oynadığı diziler nelerdir? Neslihan Atagül'ün eşi kim? Güzel oyuncunun hayatı tüm detaylarıyla haberimizde...

Magazin 09.08.2021, 03:00 25.08.2021, 15:33
Abone ol
Neslihan Atagül kimdir, kaç yaşında? Neslihan Atagül'ün eşi kim?

20 Ağustos 1992 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlkay Atagül isminde bir abisi olan ünlü oyuncu Neslihan Atagül, Yeditepe Üniversitesi'nde Tiyatro okudu. Annesi Beyaz Rus, babası ise Çerkes kökenli olan Atagül 2005 yılında Erberk Ajans'a kayıt yaptırdıktan iki ay sonra da bir reklam filminde oynadı. Dizi oyunculuğuna 2006 yılında Yaprak Dökümü dzisindeki Deniz rolüyle başladı. Ardından, Altın Koza Film Festivali'nde ''Umut Veren Genç Kadın Oyuncu'' ödülünü almasına olanak sağayan İlk Aşk filminde rol aldı. 2011 Yılında senaristliğini ve yönetmenliğini Mahsun Kırmızıgül'ün yaptığı Hayat Devam Ediyor isimli dizide Menderes Samancılar, Fikret Kuşkan gibi usta isimlerle çalıştı.

NESLİHAN ATAGÜL'ÜN EŞİ KİM?

Güzel oyuncu 2013 yılında oynadığı Fatih Harbiye isimli dizide başrolü paylaştığı Kadir Doğulu ile tanıştı ve birlikteliğe başladı. Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu 8 Temmuz 2016 tarihinde Kanlıca'daki Ajia Otel'de dünyaevine girdi. Neslihan Atagül'ün Kendisi gibi oyuncu olan Kadir Doğulu aynı zamanda moda programlarında jürilik yapan Kemal Doğulu'nun da kardeşi. 

NESLİHAN ATAGÜL'ÜN RAHATSIZLIĞI NE?

Oyunculuğa başladığından beri birçok projede yer alan oyuncunun son projesi Sefirin Kızı izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Nare rolünü üstlenerek başrolü Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu ile paylaşan Neslihan Atagül diziye beklenmedik şekilde veda etti. Ünlü oyuncu sosyal medya hesapları aracılığıyla sağlık durumu nedeniyle ara vermek ve dinlenmek zorunda olduğunu dile getirdi. Daha sonra eşi Kadir Doğulu'nun yaptığı açıklamaya göre geçirgen bağırsak sendromu rahatsızlığı yaşayan Atagül'ün sağlık durumu iyiye gidiyor.

NESLİHAN ATAGÜL'ÜN YENİ PROJESİ NE? NESLİHAN ATAGÜL AZİZ DİZİSİNDE Mİ OYNAYACAK?

Uzun zamandır genç oyuncu Neslihan Atagül'ün hangi diziyle ekranlara döneceği konuşuluyordu. İddialara göre güzel oyuncu Murat Yıldırım'ın partneri olarak Dilruba karakteriyle Aziz dizisinde rol alacak. Bir diğer iddia ise Murat Yıldırım'ın partnerinin Damla Sönmez olacağı yönünde.

NESLİHAN ATAGÜL'ÜN OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER

Yaprak Dökümü (Deniz)

Canım Babam (Pınar)

Fatih Harbiye (Neriman)

Kara Sevda (Nihan Sezin)

Düş Bahçesi

Dip (Bilge)

Sefirin Kızı (Nare)

Senden Bana Kalan

Araf

NESLİHAN ATAGÜL'ÜN SOSYAL MEDYA HESAPLARI

Twitter: @neslihanatagul

Instagram: neslihanatagul

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!