Yandex Metrica

Sitede Ara

Bahar dizisi konusu ne, oyuncuları kim? Bahar dizisi nerede çekiliyor, hangi kanalda?

Bahar dizisi konusu ne, oyuncuları kim? Bahar dizisi nerede çekiliyor, hangi kanalda?

Bahar dizisi, bu akşam 2. yeni bölümüyle SHOW TV ekranlarında izleyicilerle buluşacak. Yeni dizinin oyuncu kadrosu ve hikayesi, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Dizi severler, Bahar'ın konusunu, oyuncularını ve genel hikayesini öğrenmek için araştırmalara başladı. Peki, Bahar dizisi konusu ne, oyuncuları kim? Bahar dizisi nerede çekiliyor, hangi kanalda?

Sinema / Dizi

03.05.2024, 11:29

Salı akşamları yayınlanan Bahar dizisinin ilk bölümü, güçlü oyuncu kadrosu ve dikkat çeken hikayesiyle izleyenleri etkisi altına aldı. Bahar dizisi, konusu ve oyuncularıyla ilgili merak uyandırdı. Dizinin konusu ve hangi oyuncuların yer aldığı soruları, izleyiciler tarafından yoğun ilgi görüyor. Peki, Bahar dizisi konusu ne, oyuncuları kim? Bahar dizisi nerede çekiliyor, hangi kanalda?

BAHAR DİZİSİ KONUSU NE?

Senaryosunu Ayça Üzüm'ün yazdığı "Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?", büyük hayallerle tıp okuyan, daha sonra hayatını eşine ve iki çocuğuna adayan Bahar'ın (Demet Evgar) ani bir hastalıkla değişen yaşamına ve dönüşümüne odaklanan bir dizi olarak izleyici karşısına çıkacak.

BAHAR DİZİSİ OYUNCULARI KİM?

Bahad dizisinin oyuncuları şu şekildedir;

  • Demet Evgar Bahar Yavuzoğlu
  • Buğra Gülsoy Evren Yalkın
  • Mehmet Yılmaz Ak Timur Yavuzoğlu
  • Hatice Aslan Nevra Yavuzoğlu
  • Ecem Özkaya Rengin Çevik

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

İbrahim TURNA

TRHaber.com - Sinema / Dizi


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading