banner2

Yıldız Tilbe'den şaşırtan açıklama: Evliliğim güzel gidiyor

Şarkıcı Yıldız Tilbe, önceki gün Akmerkez'de görüntülendi. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Tilbe, evlilik açıklamasıyla güldürdü.

Magazin 09.09.2022, 19:57 09.09.2022, 20:12
Abone ol
Yıldız Tilbe'den şaşırtan açıklama: Evliliğim güzel gidiyor

Açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen Yıldız Tilbe, önceki gün Akmerkez'de objektiflere yansıdı. Magazaları dolaşan sanatçı, basın mensuplarıyla da muhabbet etti. 

"ŞARKI YAPACAK ZAMAN YOK"

Tilbe, muhabirlerin soruları üzerine "Her şey yolunda. Konserler çok güzel geçiyor ama yeni bir şey yok maalesef. Yaz dolayısıyla ve konserler yoğun olduğu için şarkı yapmaya zaman yok, kışa inşallah" dedi.

"KENDİMLE EVLİLİĞİM GÜZEL GİDİYOR"

Yıldız Tilbe, bir süre önce yüzüğünün fotoğrafını paylaşarak "Kendime evlenme teklif ettim kabul etti, yüzük aldım taktık mutluyuz" demişti. O paylaşımının hatırlatılması üzerine şarkıcı, "Kendi kendimle evliliğim çok güzel gidiyor, bazen anlaşamıyoruz ama bırakamıyoruz da birbirimizi." diyerek espri yaptı.

MASKEYİ SAÇ BANDI YAPTI

Maskesini saç bandı olarak kullanmasıyla dikkat çeken sanatçı, "Maskeyi ters çevirip saçıma bant yaptım, lazım olduğunda da hemen maske oluyor.Biri yaklaşınca yüzüme indiriyorum, araba sürünce başıma geçiriyorum rüzgârda saçım dağılmasın diye." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!