banner2

Survivor Turabi'den Acun Ilıcalı'nın paylaşımına olay yorum! Medya patronundan yanıt gecikmedi! 'Tüm yarışmacılar yatarken...'

Survivor şampiyonlarından Turabi, Acun Ilıcalı'nın son paylaşımına yaptığı yorumla gündeme geldi. Turabi, "Bunlar yokken ben vardım. 3 senemi verdim" dedi. Acun Ilıcalı'dan da yanıt gecikmedi.

Magazin 26.10.2022, 22:03 26.10.2022, 22:22
Abone ol
Survivor Turabi'den Acun Ilıcalı'nın paylaşımına olay yorum! Medya patronundan yanıt gecikmedi! 'Tüm yarışmacılar yatarken...'

Eski Survivor yarışmacılarından ve şampiyonlarından Turabi Çamkıran, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yer alıyor. Turabi, sosyal medya paylaşımlarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Ünlü yarışmacı, bu kez Acun Ilıcalı'ya yaptığı yorumla gündeme geldi.

Medya patronu Acun Ilıcalı, Antonio Rosique ile fotoğrafını paylaşarak "Dünyanın en iyi sunucusu, sevgili arkadaşım" notunu düştü. Turabi'den de bu paylaşıma yorum geldi.

"BUNLAR YOKKEN BEN VARDIM"

Turabi, Acun'a kendisiyle fotoğraf paylaşmadığı için sitem eden Turabi, Valla bunlar yokken ben vardım Acun abi. 3 senemi verdim, programa katkım olsun diye tüm yarışmacılar yatarken durmadan çalıştım, reyting rekorları kırdırdım, bi kere beni 'Dünyanın en iyi yarışmacısı, sevgili kardeşim Turbo Turabi.' diye paylaşmadın. Neyse hiç kıskanmıyorum. Şaka şaka. 'Benim survivor hayalim Turabi!' lafın her şeye bedel" dedi.

"HER ZAMAN GÖNÜLLERDESİN"

Acun Ilıcalı ise Turabi'ye, "Her zaman gönüllerdesin, saygılısın, vefalısın... İlk görüşmemizde gönderiyi atıyorum" şeklinde yanıt verdi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!