banner2

Müge Anlı’da şok eden olay! 31 yaşındaki emlakçı 60 yaşındaki Hatice Çakır’ı kendine aşık ederek dolandırdı

Müge Anlı’da inanılmaz bir olay yaşandı. 31 yaşındaki emlakçı 60 yaşındaki Hatice Çakır’ı kendine aşık ederek dolandırdığı iddia edildi.

Magazin 25.01.2022, 21:15
Abone ol
Müge Anlı’da şok eden olay! 31 yaşındaki emlakçı 60 yaşındaki Hatice Çakır’ı kendine aşık ederek dolandırdı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan 60 yaşındaki Hatice Çakır, 31 yaşındaki emlakçının çay içirerek kendisini samimi davranışlarıyla aşık ettiğini ve tüm birikimini ev almak için ona verdiğini açıkladı. İddialarını devam ettiren Hatice, Nihat'ın "Abdestimi bozdun" dediğini ve bir odada sokarak taciz ettiğini de öne sürdü. ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında inanması güç olaylar ele alınmaya devam diyor. Programa katılan 60 yaşındaki Hatice Çakır, ev almak için biriktirdiği tüm parasını 31 yaşındaki emlakçıya verdiğini söyledi.

TÜM PARASINI ONA VERDİ

Nihat ile duygusal bağ kurduğunu ve çay içirerek, güzel cümleler kurarak kendisine aşık ettiğini belirten Hatice Çakır, gösterilen 200 bin TL değerindeki evi satın almak amacıyla tüm parasını verdiğini ancak hala ortada bir tapu veya sözleşme olmadığını belirtti.

"BİR TANE ÇARPTIM MI BİR DE YER ÇARPAR"

Hatice'nin iddiaları bu kadarla da bitmedi. Kendisini öperek ikna etmeye çalışan Nihat'ın samimi davranışları sırasında "Abdestimi bozdun" dediğini aktaran Hatice, daha sonra kendisini bir odaya sokarak taciz ettiğini de öne sürdü. Müge Anlı ise "Bana öyle diyen birine bir tane çarptım mı bir de yer çarpar" diye konuştu.

“OLAYLAR BU NOKTAYA GELDİ”

Nihat ise programa telefonla bağlanarak mahkemede çok senet olduğunu ve hala almak için uğraştıklarını ifade etti. Hatice Hanımın da sadece 2 ay ödeme yapabildiğini söyleyen Nihat, her şeyi mahkemede sunduğunu da belirterek "'Git senedi al' dedim, almadı. Sonra da olaylar bu noktaya geldi" ifadelerini kullandı.  

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!