Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler hamile mi? Eser Yenenler'den açıklama geldi!

Çok Güzel Hareketler Bunlar adlı komedi programı ile ün kazanan Eser Yenenler geçtiğimiz gün katıldığı bir programda merak edilen sorulara yanıt verdi. Peki, Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler hamile mi? İşte merak edilen tüm soruların Eser Yenenler tarafından verilen yanıtları...

Magazin 18.05.2022, 17:00 18.05.2022, 17:10
Abone ol
Eser Yenenler'in eşi Berfu Yenenler hamile mi? Eser Yenenler'den açıklama geldi!

Yetenek Sizsiniz Türkiye, 3 Adam, Eser Yenenler Show, Yol Arkadaşım gibi projelerde yer alan Eser Yenenler, konuk olduğu programda yaptığı açıklamalar ile şaşırttı. Hal böyle olunca vatandaşlar, "Berfu Yenenler hamile mi?" gibi soruların yanıtlarını arar oldu. İşte detaylar...

"BU HIZLA GİDERSEK SEKİZ ÇOCUK OLABİLİR"

Eser Yenenler, Okan Bayülgen'in programına konuk olarak katıldı. Bayülgen'in, "Sekiz çocuk var değil mi? İki çocuk var ama sekiz gibi görüyorum ben onu" sözleri üzerine espirili bir şekilde, "Evet şuan bu hızla gidersek sekiz olabilir de. Şuan iki tane var maşallah ama sekiz gücünde iki erkek çocuk yetiştiriyoruz." ifadelerini kullandı.

"HALA ÜRETİM HALİNDE GİBİ DURUYORSUNUZ"

Sohbet espirili bir şekilde devam ederken Bayülgen Eser-Berfu Yenenler çifti için şunları söyledi: "Hala üretim halinde gibi duruyorsunuz. Siz sanki o kümese girdiniz... Bunlar evlendiler mi mandıra mı kurdular ben tam anlayamadım. Çünkü sanki böyle sadece evlenilmemiş de beraberce çocuk parkı, ana okulu, çiftlik açılmış... Bence son yıllarda Türkiye'deki, Allah nazardan saklasın, ideal evliliğin, evlilikteki çocuk oyununun, üremenin temsili gibi"

"KENDİMİ NE ZAMAN SANA BIRAKSAM ÇOCUĞUMUZ OLUYOR"

Eser ve Berfu Yenenler ikilisi Miss Turkey 2021 final gecesinin sunuculuğunu üstlenmişti. Gecenin ilerleyen saatlerinde Eser Yenenler eşine, “Bırak ben sunayım istersen” deyince Berfu Yenenler uzun süre gündem olacak o sözleri sarf etmişti: “Eser, ne zaman kendimi sana bıraksam çocuğumuz oluyor”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!