Yandex Metrica

Demet Akalın Müge Anlı'ya sert çıkmıştı! Ünlü sunucudan yanıt gecikmedi! Canlı yayında böyle konuştu

Demet Akalın Müge Anlı'ya sert çıkmıştı! Ünlü sunucudan yanıt gecikmedi! Canlı yayında böyle konuştu

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, 6 aydır kayıp olan 1,5 yaşındaki Naime bulunmuştu. Şarkıcı Demet Akalın, o anların programda yayınlanmasına tepki göstermişti. Müge Anlı'dan Akalın'ın o sözlerine yanıt geldi.

Magazin

17.02.2024, 22:37

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında birkaç gündür Naime Ceyda ve Lina Nazlı Erbay isimli iki kardeş aranıyordu. 3 yaşındaki Lina Nazlı Erbay'ın cesedinin dondurucudan çıkması herkesi kahretti. 1,5 yaşındaki Naime Ceyda ise programa gelen ihbar sonrası bulundu. Program ekibi, canlı yayında Naime'yi almaya gitti. O görüntüler programa yansıdı.

Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Haberi Görüntüle

"DELİRECEĞİM YEMİN EDERİM"

Şarkıcı Demet Akalın, sosyal medya hesabından Müge Anlı ve ekibine tepki gösterdi. Akalın, "Bunu yayın yapıyorsunuz abi böyle bir şey olabilir mi ya! O çocuk öyle mi alınır ya! Delireceğim yemin ederim gitsin anası alsın o zaman ya! Bırakırken aklı neredeydi? Vallahi delireceğim ya ağlata ağlata çocuğu erkek adamın eline verdiler" ifadelerini kullandı.

Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın detayları ortaya çıktı Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın... Haberi Görüntüle

"ÇOCUK ÖYLE ALINMAK ZORUNDAYDI"

Müge Anlı, bugünkü yayında Demet Akalın'a yanıt verdi. Ünlü sunucu, "O çocuk öyle mi alınır? Alınmak zorundaydı. Bebek orada alınmaz yukarı çıkarken kadının ayağı kayar düşer bebeğe bir şey olur, oradaki polise derler ki 'sen niye almadın çocuğu?' Öyle bazı şeyler de ben ağlayacağıma o ağlasın derler..." diye konuştu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading