banner2

Banu Alkan 20 yaş küçük sevgilisi Kemal Yıldız'la evleniyor! Melania Trump datayı olay

Yeşilçam’ın Afrodit lakaplı oyuncu ve şarkıcısı Banu Alkan’ın ile iş insanı Kemal Yıldız evleniyor. İkilinin evlilik tarihi ve ayrıntıları belli oldu. Banu Alkan, düğününde Donald Trump'ın eşi Melania Trump’ın evlenirken giydiği gelinliğin aynısını giyecek.

Magazin 02.08.2022, 11:23 02.08.2022, 12:01
Abone ol
Banu Alkan 20 yaş küçük sevgilisi Kemal Yıldız'la evleniyor! Melania Trump datayı olay

Bir döneme damgasını vuran 'Afrodit' lakaplı oyuncu 64 yaşındaki Banu Alkan, aşk hayatıyla gündemde. Banu Alkan üç ay önce tanıştığı 44 yaşındaki iş insanı Kemal Yıldız evleniyor.

FRANSA'DA EVLENİYOR

İkilinin evlilik tarihi ve ayrıntıları belli oldu. Banu Alkan ile Kemal Yıldız çifti eylül ayının ikinci haftasında Fransa konsolosluğunda nikah yapacak. Banu Alkan ile Kemal Yıldız çifti, nikahtan sonra Fransa’da kiralanan tarihi bir binada ve çok özel davetlilerin katılacağı düğünle hayatlarını birleştirecek.

HESABI SEVGİLİSİNİN FOTOĞRAFIYLA DOLDURDU

Geçtiğimiz günlerde takipçileriyle alyansını paylaşarak nişanlandığını ilan eden Banu Alkan, Instagram hesabını genç sevgilisini fotoğraflarıyla doldurdu. Instagram hesabının hem hikaye bölümünden hem de gönderi kısmından Kemal Yıldız'ın karelerini paylaşan Banu Alkan, sevgilisini gözler önüne derdi. Alkan, Yıldız'ın karelerine 'AŞKIMMMM' notunu düştü.

MELANIA TRUMP’A ÖZENDİ

Yeşilçam’ın Afrodit lakaplı oyuncu ve şarkıcısı Banu Alkan, Fransa'daki düğün için gelinlik siparişi de verdi. Banu Alkan, düğününde Donald Trump'ın eşi Melania Trump’ın evlenirken giydiği gelinliğin aynısını giyecek.

Melania Trump 2005 yılında gerçekleşen düğünde, üzerinde 1500 tane kristal taş olan 100 bin dolarlık Dior imzalı bir gelinlik giymişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!