Yandex Metrica

Sitede Ara

Arka Sokaklar dizisinin Pınar’ını görenler şoka uğradı! Pınar Aydın’ı hiç böyle görmediniz

Arka Sokaklar dizisinin Pınar’ını görenler şoka uğradı! Pınar Aydın’ı hiç böyle görmediniz

Arka Sokaklar dizisinin Pınar’ını görenler şoka uğradı! Pınar Aydın’ı hiç böyle görmediniz! İşte haberin ayrıntıları…

Magazin

23.01.2024, 18:33

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizileri arasında yer alan Arka Sokaklar dizisinde, geçmişten bugüne pek çok oyuncu değişikliği yaşandı. Dizinin ilk bölümlerinde, Rıza Baba'nın kızı Pınar'a hayat veren ünlü oyuncu Pınar Aydın, yıllar içindeki değişimiyle şaşırttı.

Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Haberi Görüntüle

HERKES TARAFINDAN TANINDI

İlk bölümü 2006 yılında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde hayat verdiği 'Pınar' karakteriyle geniş kitlelerce tanınan ünlü oyuncu Pınar Aydın, 2013 yılından beri gözlerden uzak yaşıyor. 2 çocuk annesi Aydın, yıllar içindeki değişimiyle dikkat çekti. 1981 yılında Bursa'da dünyaya gelen Pınar Aydın, İstanbul Kültür Üniversitesi'nde Hukuk eğitimi aldı.

Liseler arası müzik yarışmasında Türkiye birinciliği bulunan Aydın, güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekti. 2005 yılında ekranlara gelen Savcının Karısı dizisiyle oyunculuğa adım atan Aydın, 2006 yılında yer aldığı Arka Sokaklar dizisiyle geniş kitlelerce tanındı.

Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın detayları ortaya çıktı Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın... Haberi Görüntüle

OYUNCULUĞU BIRAKTI

Ardından Kapalıçarşı, Akasya Durağı ve Bizim Okul gibi projelerde rol alan ünlü oyuncu, 2015 yılında Giresunspor Genel Müdürü Harun Ovalıoğlu ile dünyaevine girdi. Şimdilerde Giresun'da yaşayan Pınar Aydın, 2 yıl boyunca yer aldığı Arka Sokaklar dizisinden ayrıldığı için pişman olduğunu anlatmıştı. Aydın, oyunculuğu bırakma sebebini, ''Hem kilo almıştım hem de çocuğumu bırakmak istemedim'' sözleriyle dile getirmişti.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading