banner2

Tuğba Ekinci kimdir, kaç yaşında? Tuğba Ekinci sevgilisi

Tuğba Ekinci, Defne Samyeli ve Fahriye Evcen'e sarfettiği sözlerle gündem oldu. Tuğba Ekinci kimdir? Tuğba Ekinci kaç yaşında? Tuğba Ekinci aslen nereli? Detayları haberimizde...

Kimdir 09.11.2021, 14:56
Abone ol
Tuğba Ekinci kimdir, kaç yaşında? Tuğba Ekinci sevgilisi

Tuğba Ekinci, TV8'de ekranlara gelen "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk oldu. Tuğba Ekinci, Fahriye Evcen'in estetikli olduğunu belirten Ekinci, canlı yayında 35 yaşındaki oyuncunun burun estetiğini eleştirdi. Bu sözlerinden sonra yeniden gündem olan Tuğba Ekinci'nin hayatı hakkında sosyal medya kullanıcıları araştırma yapmaya başladılar. Peki, Tuğba Ekinci kimdir?

TUĞBA EKİNCİ KİMDİR?

Tuğba Ekinci, 9 Haziran 1977 Kars'ta dünyaya geldi. Ailevi sebeplerden çocuk yaşta İstanbul'a göç eden Tuğba Ekinci, Pendik Lisesi'nden mezun oldu. Babası İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi mezunu, annesi ise hemşiredir. Tuğba Ekinci, Fatih Özbilen'in eski eşidir. Ekinci'nin eski sevgilileri arasında 'Karadağlar'ın Gülali'si İbrahim Çelikkol ve Ümit Cem Şenol da var. Tuğba Ekinci'nin magazin dünyasına girişi Osman Sınav'ın Ekinci'yi keşfetmesiyle gerçekleşti. Osman Sınav Bodrum'da 'Mavi Düşler' dizisini çektiği dönemde Ekinci'yi gördü ve teklifte bulundu. Tuğba Ekinci, Çarkıfelek'te bir süre hosteslik yaptı.Kral TV'de VJ'llik yaptı.

1994 yılında Güzellik Yarışması'na giren ve elemeleri geçen Tuğba Ekinci, ilk 20 aday arasında yer aldı. Tuğba Ekinci, bu yarışmadan, babasının izin vermemesi sonucu çekilmek zorunda kaldı. Erol Köse ile tanışması şarkıcılık kariyerinin başlangıcını değiştirdi. Özellikle bir dönem 'O Şimdi Asker' şarkısıyla uzun süre magazin bültenlerinin üst sıralarında yer aldı. Özcan Şenyaylar'dan özel şan dersleri alan Ekinci, bir dönem yayınlanan Buzda Dans yarışmasında finale kaldı.

TUĞBA EKİNCİ BOYU VE KİLOSU

Tuğba Ekinci, 1.63 boyunda ve 53 kilo olup ikizler burcudur.

TUĞBA EKİNCİ SEVGİLİSİ

Tuğba Ekinci'nin şu sıralar bilindiği kadarıyla hayatında kimse yer almıyor. Son olarak pilot sevgilisi Berk Fenercioğlu ile Mayıs ayında ayrıldıklarını duyuran Ekinci, sonrasında magazinlerin önüne kimseyle geçmedi.

TUĞBA EKİNCİ ALBÜMLERİ

O Şimdi Asker (2005)
Boynuz (2007)
Condom (2008)
Yanma Demezler (2010)
100 Derece (2011)
Hadi Kızım (2013)
Git Git Gör Gününü (2014)
Para Babası (2016)

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!