banner2

TikTok fenomeni Nurseli Aksoy kimdir? Nurseli Aksoy vuruldu mu?

Sosyal medyanın tanınan isimlerinden biri olan Nurseli Aksoy, geçtiğimiz günlerde kendi hesabından vurulduğunu açıkladı. Peki Nurseli Aksoy kimdir? Nurseli Aksoy kaç yaşındadır?

Kimdir 29.09.2021, 18:03
Abone ol
TikTok fenomeni Nurseli Aksoy kimdir? Nurseli Aksoy vuruldu mu?

TikTok adlı sosyal medya platformunda tanınan Nurseli Aksoy, paylaştığı bir gönderi ile vurulduğunu iddia etmişti. Bu iddiadan sonra Nurseli, sosyal medyada aranan isimler arasına girdi. Peki Nurseli Aksoy kimdir? Nurseli Aksoy vuruldu mu? Nurseli Aksoy kaç yaşında? İşte merak edilenler…

NURSELİ AKSOY KİMDİR?

10 Mart 2000 yılında Adana’da doğan Nurseli Aksoy, TikTok adlı sosyal medya platformuna ürettiği içeriklerle tanınmayı başardı. Bir kız kardeşi olan Nurseli aynı zamanda sosyal medya fenomeni olan Reynmen’e hayran. Örgün eğitim hayatını sonlandıran fenomen isim, açıktan lise okumaktadır. Fenerbahçe’ye olan tutkusu ile bilinen Nurseli Tiktok platformunda Kemal Sunal taklidi yaptığı video ile bir anda viral olmuş ve geniş hayran kitlelerine ulaşmıştır. Sosyal medyanın tanınan ismi Nurseli Aksoy, bir dönem 4 kişi tarafından saldırıya uğradığını ve vurulduğunu iddia etmişti. İddiaların doğru olup olmadığı açıklığa kavuşmadı. Nurseli Aksoy, 1.60 metre uzunluğunda ve 52 kilodur. Aksoy, Balık burcudur.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!